Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelenthet valamit hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit hogy egy pasival ha összenézünk /mondhatni sokszor, de nem mindig/ gyorsan lenéz a mellemre? Ma úgy tűnt mintha gyorsan végignézett volna a szememtől a csípőmig.

Figyelt kérdés
Full átlagos mellméretem van és magasnyakú felsőben (majdnem garbóban) voltam. Mondjuk passzos volt, tehát az alakom látszódott meg a formája.
2020. jan. 23. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok jot nem jelent onmagaban,hogy megnezi. Kivancsi es nem tud viselkedni, ennyi a biztos.

Esetleg gondolatban szexelne, de a valosag tenyei miatt nem.

Es mindez nem zarja ki azt sem, hogy szerelmes legyen.

Ennel tobb es mas jelzes kell.

2020. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerelmes biztos hogy nem.
2020. jan. 23. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
"a szememtől a csípőmig." Tévedsz. Egy kicsit lejjebb tévedt a tekintete:-)
2020. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem :) Közelebb állt hozzám, és inkább csak derék-csípő tájékig nézett gyorsan, ez egészen biztos.
2020. jan. 23. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen diszkréten odapillant. Legalábbis ő azt hiszi :D
2020. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Na wazze' tudod hány nőt néznek meg a pasik naponta az utcán? Sőt mi több még 1-1 kolleganőmet is (finoman, észrevétlen) megnézem - mégsem fogom egyiket sem megd...ni.

Ha akarsz valamit a pasitól akkor ne barkochbázz mit gondol vagy mit nem, hanem mosolyogj rá, nézz a szemébe csábosan.

2020. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Neurotech ***** válasza:
Ha valakivel szemezel és miután egymás szemébe néztek és lenéz az azt jelenti, hogy bejössz neki, ha oldalra néz miután összenéztetek az azt jelenti, hogy nem tetszel neki. Szerintem nem a melledet nézte meg csak vonzó vagy számára.
2020. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy Egészséges férfi megnézi a nőket... inkább örülj neki,hogy megnéz.

Lesz majd idő amikor rad se néz egy se.

Én nőként is megnézem a nőneműket és a pasimmal megbeszéljük jó volt-e és ő is megnézi,és ugyanúgy a palikkal is. Ez normális

2020. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
No vagyok, nagy mellu. Es mikor megnezi valaki a mellem, az elso, amit gondolom, hogy ez nem nekem szol, hanem a melleimnek. A masodik, amit gondolom, hogy meg az is lehet, a kis mell tetszik neki. Egyszeruen kivancsi. Kicsit gatlastalanul azon gondolkozik, hogy milyen tipusu melltarto van rajtam, van-e szivacs is, fel van-e polcolva vagy magatol all ugy, sajat-e. Szoval nem erzem hizelgonek.
2020. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!