Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexchat, vagy ha irok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexchat, vagy ha irok a szexröl valakivel az már megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat,de néha vágyom valami újdonságra,izgalomra.
2020. jan. 23. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem számít annak. F
2020. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak, ha csinálod is.
2020. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi számít annak. Beszéld meg a pároddal.
2020. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás univerzális meghatározása:


Ha a párod tud róla és engedi, akkor NEM megcsalás. Akkor sem, ha orgiákra jársz.

Ha meg van beszélve, hogy számára nem fér bele egy csók vagy szexchat, és te mégis megteszed, akkor bizony megcsalod.

2020. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párod annak minősül-e! Nem mi döntjük el hanem Ti hogy mi fér bele a kapcsolatotokba (ahogy a #4-es írta).
2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
szerintem nem. megesik velem is hogy ilyen irányba megy a társalgás,de ez csak egyfajta üresjárat,semmi különös.
2020. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Határeset. Mindenesetre nagyon nem elegáns.

Én azt figyeltem meg hogy ha minden rendben van a kapcsolatomban, és úgy érzem hogy azzal az emberrel vagyok akivel lennem kell, akkor kifejezetten taszít a gondolat hogy valakivel ilyen sikamlós témákról beszélgessek. Mármint olyannal aki ellenkező nemű.

Mert egyrészt ha kapcsolatban vagyok akkor a szexualitásom kizárólag a partneremre tartozik, másrészt nem is vágyom arra hogy mással beszéljek róla, az a legjobb amikor olyan szövetség van köztetek hogy maximálisan kielégít az is ha vele beszélsz a szexről, és harmadrészt még bűntudatom is lenne hogy ha fizikálisan nem is csalnám meg, de neki rosszul esne ha tudná. Nekem is rosszul esne ha megtudnám hogy mással fantáziálgat együtt.

Egy fontos kérdés: téged zavarna ha megtudnád hogy szokott más nőkkel szexchatelni?

2020. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
viszont abban igazad van előttem szóló hogy nem elegáns... bár ez olyan mint amikor az ember megbámul egy formás feneket az utcán. elkalandozik pár gondolat elejéig,de aztán hazamegy ahhoz a nőhöz akit a legformásabb fenekű szépségért sem cserélne el.
2020. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!