Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak számít, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, hogy szex chatelek másokkal miközben van pasim?

Figyelt kérdés

22/L


Csak chat, képet nem küldök, de ők igen



2019. jún. 24. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha már megfordul a fejedben, hogy másokra vagy kíváncsi, esetleg fel is izgatnak, akkor azt jelenti, hogy nem érzed jól magad a pároddal, amiből könnyen lehet több is... Ha meglátná a párod, biztos azt gondolná, hogy már több is történt.
2019. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
ja!
2019. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ha válaszoltok a kérdésre akkor légyszi itt, ne privátban


Nem arról van szó, hogy nem jó vele a szex, hanem izgat ez is, és nem tudok lemondani errôl :3


Igaziból nem csalnám meg

2019. jún. 24. 09:07
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán miért csinálod ezt? Ha nem tud kielegiteni vagy ilyesmi akkor hagyd ott és aztan azt csinálsz amit szeretnél.. 20/F
2019. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Én is így vagyok pasiként. Nem csalnám meg, de ez feldobja a masztit. Ja, és nem érdekel mások véleménye. :). 27. F.
2019. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez már megcsalás. A pároddal kéne sexchatelj. Én is azt teszem
2019. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Félig-meddig megcsalásnak számít, mert végül is egy másik pasival folytatsz szexualitással kapcsolatos tevékenységet. De ugyanakkor még sem igazi megcsalás, mert csak virtuálisan történik az egész. Ha ebből indulunk ki, akkor a fantáziálás is megcsalásnak számítana, de ugye azt nem lehet elvárni egy nőtől és férfitól sem hogy néha ne fantáziáljon másokkal. Szóval picit megcsalás, meg nem is az. Fura egy dolog ez a net...

F/28

2019. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom minek számít de ha kiderülne én a pasid helyében ki vágnálak mint macskát szarni
2019. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Hűségnek nem mondható, azt biztos. Nem ítélkezem, de egyet jegyezz meg.


A megcsalás nem ott kezdődik, hogy hirtelen smároltok, vagy bebújtok az ágyba. Az üzeneteknél, sms-eknél, jelen esetben sex-chatnél kezdődik, mert a vágy egyre jobban beszippant. Majd amikor megtörténik fizikálisan, nem érted, hogy jutottál el a tényleges megcsalásig.

2019. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Számodra lehet, hogy nem, számára lehet, hogy igen. Mindenesetre nem a hűség szimbóluma.
2019. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!