Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a legbizarabb, legfurcsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a legbizarabb, legfurcsább szexuális dolog amivel találkoztál?

Figyelt kérdés

Ezt nem úgy értem hogy itt olvastad mert itt én is látok olyanokat hogy te jó isten,hanem valóságban.


Például buksit is be akarta venni a lány a dologba vagy egyébb ilyen furcsa szexuális szokásta gondolok.


Veletek volt már valamien bizar eset?


29/f



2020. jan. 23. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy pasi aki azt kerte tolem hogy megehesse a szekletem. De nem minden szinu es allagu szekletet eszik meg, van egy bizonyos ami izgatja. Es kivancsi is lett volna az enyemre. Kessel villaval ette volna tanyerrol. Oszinten szolva erdekesnek talaltam a dolgot de egyben eleg visszataszitonak. Nyilvan nem mentem bele, csak kikerdeztem hogy jobban megertsem mi lehet a fejeben

23L

2020. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az igen.
2020. jan. 23. 23:08
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
#1 lol
2020. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
1. Egyszerűbb lett volna nem kikérdezgetni, csak nemet mondani az egészre. Jól esett húzni az agyát a kérdezgetéssel?
2020. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

A volt pasimat a bdsm világa nagyon is érdekelte próbáltunk is ki dolgokat majd egy idő utan az animal sex felől kezdett érdeklődni és nem egyszer észrevettem hogy ilyen jellegű videókat nézett s közben közben próbált rávezetni engem hogy próbáljam ki hatalmas méretű kutyájával.

De én nem adtam be soha a derekam azt illetően. Azután ahogy telt múlt az idő egy at bulizott éjszaka után kissé ittasan hazaterve pillanatok alatt elaludtunk azaz csak én mint kiderult mert nem sokkal később arra ébredtem fel hogy pucér vagyok a fenekem fel van pockolva kezem lábam megkotve és valaki a puncimat nyalogatja..

De nem ez nem ő.. érdes hatalmas nagy nyelve volt amit eddig még soha nem éreztem. Nem is időzött ott sokáig ramugrott próbálkozott

2020. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kell szégyenlősnek lenni,fiúk is irhatnak.
2020. jan. 23. 23:28
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Két három próbálkozás után betalalt hihetetlenül nagy farkával szinte rommá dugta a puncimat még ő végig nézte..

Egy pasi nem tudott azóta sem ilyen szinten megdugni.

2020. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Baratnomnek is van dán dogos gyakorlata.

Engem meglepett 2 eve amikor korabban soha, de akkor vmiert bent volt a hazban a kutyaja es erosen meg akarta ugrani baratnomet.

Latszott, hogy nem eloszor nyomul.

Kesobb bevallotta, hogy igen... es hogy milyen jo... kiderult 2 baratnoje rendszeresen jarnak dugatni magukat.

Elmondasa szerint is nagyon jo a kutya...

2020. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
# 8 Ay illyeneket a pokolban is dugjak majd a Dan dogok
2020. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
#9, már aki szerint létezik.
2020. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!