Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem jó valakivel a szex?

Figyelt kérdés
Szerintem nem létezik csak össze kell szokni. Szerinted?

2020. jan. 24. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Letezik azzal akinek kicsi a farka. :) A naggyal izgi minden szex
2020. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez butaság.
2020. jan. 24. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan, hogy nem volt jó valakivel. És nem azért mert túl kicsi vagy túl nagy lett volna neki. Egyszerűen nem voltunk egy hullámhosszon, mások voltak a vágyaink. Pedig nem egy egyéjszakásról volt szó. Szóval szerintem simán előfordulhat.
2020. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tánccal kevered össze.

Gyakori,hogy nem jó a szex.

Az sem ritka,hogy össze kell szokni.

De az esetek tíz százalékában akkor sem lesz igazán jó.

2020. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik, önző, beképzelt, csak magával foglalkozó a pasi, avagy a másik oldalt nézve fadarabként fekvő, minimális élveztet mutató nő. Ezek egyikével sem jó.

S olyan is létezik hogy bár figyelnének egymásra, meg élveznék is, de egyszerűen nincs meg a közös hullámhossz, az egyik gyorsan a másik lassan akarja, vagy annyira másra vágynak, hogy nem passzolnak össze az ágyban.

Van ami összecsiszolódással korrigálható, de van ami nem. Utóbbinál nem kell erőltetni, jobb elengedni a másikat, nem belekényszerülni egy magukra erőltetett kompromisszumba hanem inkább menni tovább és megadni az esélyt hogy boldog legyen mindeni mással.

2020. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mért ne létezne? Vannak férfiak akik nem tudják használni a falloszukat és vannak nők is akik szintén nem túl aktívak pl sexben stb sok oka lehet
2020. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. A volt barátommal 3,5 évig voltunk együtt, utólag jöttem rá, hogy milyen rossz volt az összes, egyáltalán nem megszokás kérdése.


3 hónapja van új kapcsolatom, akivel minden tökéletes, már az első is az volt. Lehet, hogy azért is, mert idősebb, de úgy gondolom, inkább azért, mert belé vagyok igazán szerelmes. Ez sokat számít, főképp lányoknál.

2020. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem osszeszokas kerdese. Van olyan bena is, akin semmilyen gyakorlas nem segit es az sem ha szova teszed.


Valakinek vagy van hozza erzeke vagy nincs.

2020. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!