Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Diáklányok az alábbiak közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diáklányok az alábbiak közül Nektek melyik tűnik izgalmas kihívásnak?

Figyelt kérdés

1. elcsábítani egy házas pasit

2. elcsábítani egy diplomás pasit

3. elcsábítani egy doktorált pasit

4. elcsábítani egy középvezetőt

5. elcsábítani egy felsővezetőt



2020. jan. 24. 11:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
1 3 5 ebben a sorrendben
2020. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
Diplomás pasi, doktorált pasi, középvezető 😁😄😄 te tényleg ilyen naív vagy? Mert ezek nem akarnak nőt szerinted? Nekik nincwenek vágyaik? Ne legyél már ennyire ostoba, mindegyik nőt akar. Aházas az már más tészta, mert ott azért már játszik a lelkiismeret a hűség miatt, de a többi ugyanaz, nincs különbség, egy diplomás meg egy felsővezető is ugyanúgy akar csinos fiatal lányt, férfiak vagyunk.
2020. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Az elsőn kívül mindegyik. Egy házasságot nem akarok tönkretenni.
2020. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda alpári, haszonleső, ingyenélő lehet a kérdés feltevője...
2020. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
A hármas.
2021. jan. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor aki 1+2+3+4 egy személyben, azt mekkora kihívás elcsábítani? 🤔


Egyetértek a fentebb szólókkal. Bármilyen pasit nagyon egyszerű elcsábítani.

2021. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Házas pasi nem kéne. A vezetőkben látnék kihívást. Többedik diplomámon dolgozó "diáklány" vagyok, ha ez számít, 35+. :D
2021. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Eleve aki egyetemre jár, az könnyen szed fel diplomás pasit, mert keresi a hasonszőrűt.

Sokszor az egyetemi bulikon vannak végzősök, vagy "öreg diákok". (abba most a tavaly végzettet is vedd bele)

Szóval már golyaként lehet diplomás pasid, egy kihívás.

Az egyik barátnőm egyébként együtt él évek óta egy diplomás pasival, aki közben ledoktorált.

Az melyiknek számít?

2021. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Sokdiplomás, doktorált, nemzetközi menedzserként mondom, hogy teljesen érdektelen, hogy egy nőnek van-e diplomája vagy sem. Talán még az se számít túl sokat, hogy mennyire szép. Ami számít: mennyire kedves, közvetlen, természetes, intelligens. Lehessen vele beszélgetni, legyen “érdekes”, tájékozott. És legyen nagyon jó a szex. Az én feleségemnek például OKJ-ja van, de azt is mellettem szerezte, mert eredetileg csak érettségije volt (igaz, én meg a doktorimat szereztem mellette mert nekem meg az nem volt eredetileg).
2021. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
39%

A házmester jöhet bármikor.

Jucika 84

2021. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!