Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akiknek izgalmas a cuckold?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek izgalmas a cuckold?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok a ti élvezetetek érdekében belemenne ebbe, akkor ti azok után is szeretnétek, tisztelnétek őt, vagy ezt követően már nem lenne férfi a szemetekben?

2020. jan. 21. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt részem benne, de szerintem utána is szeretném és hálás lennék neki
2020. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem én férfiként magamra se tudnék utána úgy tekinteni, mint előtte. Amelyik nőt meg ez izgatja, azzal nem sok közös jövőnk van, úgy gondolom.
2020. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
2. jól gondolod! Én is ezen a véleményen vagyok.HA valakinek már ezen jár az esze akkor abban a kapcsolatban valami baj van.
2020. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pasim felhozná azonnal repülne. A saját beteges fantáziáját akarja kielégíteni rajtam az nem szeretet.
2020. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a pasim felhozná azonnal repülne. A saját beteges fantáziáját akarja kielégíteni rajtam az nem szeretet."


Látom itt vannak gondok fejben. Oké, tegyük fel, hogy ez a fantáziája, ő elmondja (nem egyenlő azzal, hogy kényszerít rá, elmondja és várja a reakciót). A normális reakció ilyenkor az, hogy elmondod neki normálisan, hogy benne vagy-e vagy sem, aztán ha nem, akkor is megy tovább az élet, nem történt semmi, ő csak őszinte volt a párjával.

Ez a válasz téged minősít...

2020. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért rugnám ki mert vágyai vannak hanem azért mert betegesek. Össze sem jönnék ilyen alakkal, de ha később derülne ki vége lenne.
2020. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te csak olyannal jössz össze, akinek már minden vágyát ismered?

Vagy előre megérzed, ha valakinek olyan fantáziája van, ami neked nem tetszik?

2020. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4, te végletekig és betegesen prűd, és bigott vagy.

Remélem sohasem lesz dolgom ilyen nővel.

2020. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért ne maradna férfi a szemembe? Az ilyesmi màs èrzelmi sìkon zajlik.
2020. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A történet már ott bukott hogy "a ti élvezetetek érdekében" - a hármas, vagy többes szex, meg minden a szexualitásban csak akkor működőképes ha mindkét fél akarja! Ha az egyik csak kényszerből megy bele annak sosincs jó vége, sőt az értelmetlen erőltetés követelőzésnek tűnik - egyenes út az adott kapcsolat végéhez.

Ettől még vannak akik szeretik a többeseket (tele vannak velük a swingerek), de ott mindkét felet izgatja ezért működőképes.

2020. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!