Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak állítólag bejön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak állítólag bejön az extra nedvesség, de utána olyan jó abba belefeküdni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom meg hallom a férfiaktól, hogy nekik nagyon tetszik, ha egy lány/nő nagyon nedvesedik, meg a spriccelős orgazmus.

Ez oké, de utána is jó belefeküdni a szétázott ágyba aludni? Nem zavaró?

Nekem nincsenek ilyen "problémáim", de ez olyan furcsa, nem tudom elképzelni hogy jó utána abban a "lében" aludni.


2020. jan. 24. 14:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ez alapján a kérdés alapján miért merül fel bárkiben az ismerkedés, de köszi, nem. :)

Egy kérdést tettem fel, arra érdekelne a válasz. :)

2020. jan. 24. 14:18
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon tehetős vagyok...ebből adódóan nekünk több lepedőnk is van amit ha aktuális cserélünk...

De ez biztos hihetetlen :)

2020. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem minden nő, aki tisztában van ezzel az adottságával, eleve úgy szexel, hogy tesz maga alá törölközőt. És nem egy nagy truváj előre jelezni ezt a partnernek, ha először vannak együtt.
2020. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ennyi nedvességtől nem csak a lepedő ázik át, hanem a matrac is...


Gondoltam hogy van valami törölközős megoldás, de akkor meg örökre lemondanak a spontán szexről, ami előtt nem kell teregetni? Elég lelombozó.

2020. jan. 24. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm nagyon nedvesedik. Nyalásnál izgató, hogy alig bírom nyelni, de szexnél ahogy lassan kitágul a sok nedvességgel együtt már nem érzem elég szűknek egy idő után. Úgyhogy van hátránya is.

Van egy pár szex törülközőnk, azt szoktuk alá rakni. Ilyen szempontból nem probléma.

2020. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Törölközőnk nekünk is van, menzi alatt használjuk, utálom hogy "megakasztja a dolgok menetét". Zavarna, ha nem csak abban az egy hétben kéne használni, hanem mindig...


Nem is tudom, bármennyire hallom hogy ez mennyire izgató, én még mindig örülök hogy nálam nem fordul elő. :D

2020. jan. 24. 14:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne spontán? Csak akkor a padlón dugnak, az asztalon vagy a fürdőszobában. A lényeg, hogy a szövetanyagokat (meg a festett falat) kell megóvni a spricctől, minden másról össze lehet törölni a sunaszaftot.
2020. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Már bocsi de nagyon olyan mintha téged zavarna az hogy ez valakinek be jönn xd vagy mintha féltékeny lennél
2020. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Féltékeny a gáré
2020. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A csajom is ilyen szaftos és nagyon élvezem. Fürdőlepedőt használunk, illetve az ágy szélére ültetem ha beindult és aláfekszem, hogy minél több punciszaft a számba es a torkomba jusson. Megőrülök érte! Amit lenyelek az nem a lepedőn végzi. :)

De így is van hogy teljes ágynemű csere a vége. Nagy ügy! Ja és a lepedő alatt van ikeás ágyvédő, ami mosható. Amúgy az én ejakulátumom sem mindig csak odamegy ahová tervezzük. :)

2020. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!