Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha a barátom azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom azt mondja, hogy eddig senkinek sem volt szép puncija, akivel volt?

Figyelt kérdés
37 éves a barátom, én még csak 25 vagyok. Nagyon szép, igényes barátnői voltak, de azt mondja, egyiknek sem volt túl szép a puncija, de nekem nagyon az. Hogy mondhat valaki ilyesmit azokra, akiket elvileg szeretett? Ez elég megalázó, évekig jártak.
2020. jan. 24. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, megalázó. Ő az a típus aki kibeszéli az exeket, lehordja őket.
2020. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez a "te vagy a legnagyobb farkú pasim eddig" férfi megfelelője. Semmi extra. Bár ritkább az ilyen kijelentés.
2020. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ettől tartok:(
2020. jan. 24. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Egy egészséges férfinak minden punci szép.

Ő valószínűleg csak téged próbál így levenni a lábadról, hogy különlegesnek érezd magad, de ez elég gyenge módszer.

Másrészt elgondolkodtató hogy ha egyszer szétmentek, miket fog rólad is mondani a következőnek...

2020. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nők 2020: megdicséri a párja, de kikerekíti, hogy mekkora féreg, mert szidja az exeit, ahelyett, hogy örülne, hogy megdicséri őt.


#facepalm

2020. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha uj csaja lesz őt is ezzel a dumaval széditi
2020. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy megdicsért, hanem hogy a többit lealázza, lehet, hogy engem is lefog. Szerintem minden szép, ami ápolt.
2020. jan. 24. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Harminckilenc vagyok,túl két élettárson egy házasságon és rengeteg szeretőn.

A legtöbb puma hát... esztétikailag nem egy főnyeremény. Csak annak a kinézetét dícsértem ami tényleg tetszett.

2020. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Most nem azért, de ez mitől lenne lealázás?

Amit mondott neked, még nem jelenti azt, hogy az elődeid puncijai nem voltak számára szépek.

Egyszerűen csak a tied tetszik neki eddig a legjobban.

2020. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem lesztek majd együtt, ugyanezt fogja mondani a következő Cuninak is, csak abban már te is benne leszel. 😏👍


33/F

2020. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!