Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy minden...

Hogy lehet, hogy minden fiatal szép, boldog és senkinek semmi problémája ebben az országban?

Figyelt kérdés
Van egy Önsajnáló nevű facebook csoport és csatlakoztam, hogy majd végre egy helyen ki tudom önteni a lelkem a sorstársaimnak, de szinte minden poszt csak a magas, sportos szépfiúk és csinos lányok first world problem-jéről szól, ami egyszerre nevetséges és bicskanyitogató. Emellett a környezetemben is azt látom, hogy mindenki szép, boldog és sikeres. Szinte minden pasi magas, sportos, helyes, szép barátnője, diplomája (vagy folyamatban lévő tanulmánya) és jó fizetése valamint értékes autója van. Ugyanez igaz a csajokra csak inverz módon. Mindenki utazgat szerte a világban, miközben én 25 évesen szívok az egyetemmel és csoda lenne ha elvégezném. Alacsony és sovány vagyok, kicsi a farkam, beszédhibás vagyok és ezek miatt soha nem volt barátnőm (még haverok sem). A szüleim betegesek, sokat dolgoznak és lassan mindennap előjönnek a depresszióra utaló jelek. Fáradékonyság, hányási ingerek, folyamatosan romlik a szemem és fásult vagyok. És ha kimegyek az utcára, akkor egyből ezeknek a tökéletes fiataloknak a látványa fogad, akik közül természetesen kilógom. És nem... nemcsak a facebook alapján mondom mindezt, hanem személyesen is látom. Ti is ilyen tuti genetikai tökéletességek vagytok, akiknek ennyire bejött az élet?

2018. aug. 29. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy te olyan elveszett teremtés, mint ahogy levázoltad.
2018. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a te problémáid is 1st world problem-ek
2018. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Sokáig lúzer voltam aztán összeszedtem magamat.


Az csak és kizárólag a te hibád, ha sovány vagy, edzetlen, stílustalan, és lusta.


Utálom az ilyen önsajnáló szardarabokat mint te is vagy.


Mert azokon sem változtatnak amin tudnak. Meg is érdemlik a perifériára szorult szánlamas véglény életüket.


Aki nem tud küzdeni, bukni, és felállni az élje le az életét magányos vesztesként.


Csak magadon tudsz segíteni, hiába ez ilyen...

2018. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted az komoly probléma, hogy kicsi a farkad :D? A beszédhibádat nem lehet logopédussal nem lehet kezeltetni? Egy fogszabályzó nem segítene rajtad? Mert sokszor azért van az embereknek beszédhibájuk. Hány cm vagy? A soványságodat genetika miatt van? Mert ezek nem mindegy kérdések. Figyelj, írj privátban, hátha tudok segíteni, mert senkinek nem érdeke, hogy depressziós legyél... :(
2018. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Bocsánat #3-asban bunkó és nyers voltam. Nem akartalak megbántani kérdező, de már számtalan ilyet olvastam.


A fő válasz ezekre a problémákra tényleg csak a tehetetlenség és lustaság.


Ha pénzt akarsz keresni akkor ülj le a seggedre és tanulj bakker. Tanulj reggel, tanulj este, tanulj mindig és mindenhol és meglesz az egyetem. Akár mérnök akár orvos. Ha nekem sikerült több év alatt, neked is fog.


Ha sovány vagy elmész sportolni. Ez is lustaság kérdése.


Ha beszédhibás vagy, logopédus és fogszabályzo.


Ha depreszziós vagy akkor pszichiáter és gyógyszer


Ha szarul öltözködsz akkor elmész nézelődni boltokba. Mondjuk ahhoz pénz is kell.


Majdnem mindenre van megoldás, de a tehetetlenséged gátol meg.


Első körben egyetem, karrier és pénz. Pénzből minden megoldható, és ha normálisan keresel eleve lehetőségek tárháza nyílik ki előtted. Nem az autó számít, fhaszt érdekel. Sokkal értelmesebb dolgokra is lehet költeni, amit amúgy a csajok is jobban értékelnek.

2018. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudhatod, hogy mi van a külső mögött. Itt vagyok én példaként. Külsőre annyit látnak belőlem, hogy hosszú szőke haj, magassarkú és sminkelt pofi meg de jó nekem, hogy csak egyetemre kell járnom, nem végzem valós munkát.

És tudod mi az igazság? Apám 7 éves koromban meghalt, anyám minálbérből nevelt fel, aztán államin csináltam egy jogi foszkot, aminek az ösztöndíjából elkezdtem a fizetős jogász szakot, majd ott is hajtottam az ösztöndíjra. 5-ös ösztöndíjátlagra nem kaptam meg a köztársasági ösztöndíjat, mert a 4,3-as átlaggal bíró valaki minden más "papírt" beadott a plusz pontért.. Én a belem kihajtottam tavasszal, reggel estig az egyetemen voltam, éjszakánként tételeztem, 3 órákat aludtam a semmiért (még átsoroltatni sem tudtam magam államira, mert nincs nálunk hely). És tudod mi volt? Nem látszott rajtam ebből semmi, mert a smink eltakarta.

Most meg ott tartok, hogy az egyetem melett részmunkaidős állást keresek, így ősztől kb. úgy fog kinézni a napom, hogy 6-kor elindulok és este 10-re hazaesem. Nekem sem hullik minden az ölembe. Eddig úgy voltam vele, hogyha jól tanulok azzal ösztöndíjjal pénzben kompenzálni tudom a hóbortomat (vagyis, hogy egyetemre járok, ahelyett, hogy dolgoznék), de nem mehet sajnos így tovább. És tudod mi lesz? Senki nem fogja látni rajtam, hogy szétesek, csak a csinos kis pofit látják majd mint eddig. Ilyen életvitel mellett egy férfi sem maradna meg mellettem, a barátnőimmel meg jó, ha szünetekben össze tudok futni majd. Ez jelenleg az életem, de azért hajtok, hogy jobb legyen majd egyszer. Nem engedhetem meg azt a luxust, hogy siránkozzak a helyzetemen.

Most már megnyugodtál, hogy a csili-vili külső mögött lehet rossz sors és rengeteg munka is?

2018. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rám is mindenki azt hiszi, hogy boldog vagyok és jó életem van, közben meg egyáltalán nem! :D
2018. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Szomorú de nem lehet mindenki kiegyensúlyozott, Te is ilyen szeretnél lenni? A családunkban van ilyen srác, de unokahúgom is ugyanilyen, Balaton Sound-ról küldik haza a képeket, a nagyszülő is büszkélkedik hogy milyen szépek együtt, én pedig megmondom előttük hogy leszarom őket, volt ebből probléma, van is általában, és úgy érzem lesz is.

A családban én vagyok a mindenes szikár gyerek, ha baj van a hercegnő Iphone-jával rohanjak megnézni, a barátja a fúrógépet nem tudja használni, amikor fejszét kellett használni, majdnem kinyírta magát vele, de a súlyzókat bírja emelgetni, többet fordít magára mint egy átlagos nő.


Én is a tipikus jó csajra vágyom, talán ez egy beteges beidegződés, dolgozom, értek mindenhez szinte amihez egy fiatal férfinek kell, lehet rám számítani mégsem ez számít értéknek úgy látszik, ja hogy ebből semmit nem lát a nagyérdemű az utcán, csak a tetoválást, és izmot.



Egyébként meg ugyanolyan egyszerű szerény gyerekkora volt unokahúgomnak is, gimnázium végére lett ilyen p_csa, először feltűnőbb ruhák kellettek, majd 2 havonta járt fodrászhoz, szemöldököt igazíttatni, manikűrt csináltatni, jelenleg már kénytelen 24 évesen maga finanszírozni az Iphone-t mert a szülők nem hajlandóak 300-400ezret egy szarért kiadni.

2018. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én is a tipikus jó csajra vágyom, talán ez egy beteges beidegződés, dolgozom, értek mindenhez szinte amihez egy fiatal férfinek kell, lehet rám számítani mégsem ez számít értéknek úgy látszik, ja hogy ebből semmit nem lát a nagyérdemű az utcán, csak a tetoválást, és izmot."


Milyen a tipikus jó csaj?


Itt fogalomzavar áll fent.


Dögös de buta?


Az a baj, aki nem buta az viszont bizony kezd magával valamit, értelmiségi nő akar lenni. Őt az intelligenciáján keresztül tudod megfogni.

Hiába értesz mindenhez, azért ez nem elég.

Meg is kell hódítani a nőt.


Szóval itt az a kérdés mi a tipikus jó nő?

Nekem egy értelmes, csillogó szemű, kreatív nő az ilyen, aki pl a klasszikus férfi értékeket is jobban értékeli. Ilyen nőt viszont lehet csak az egyetemen találsz vagy később szakmai körökben.


Akikről te beszélsz, buta plázapi...csák, fitneszmuffok.

Na oda kell az izom, tetkó, BMW. Cseszheted ha villanyt tudsz szerelni :D

2018. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!