Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet meglepni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet meglepni egy haverunkat hivatásos nővel?

Figyelt kérdés
Sohasincs szerencséje a nőknél, ezért gondoltuk, hogy biztos örülne egy ilyen alkalomnak a születésnapjára. Biztosan Ő is szívesen szexelne egyszer az állandó keresgélés helyett. Avagy ez túl tolakodó?
2020. jan. 25. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez megalázó inkább
2020. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 : Ő is bevallja ezt előttünk, nem alakoskodó a haverságunk.
2020. jan. 25. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy elmondja nektek, hiányzik neki szex és vágyik rá, az egy dolog. Az, hogy a baráti társaság olyan lúzernek tartja, hogy fizetős nőt vesztek neki szülinapjára, az egy másik dolog.

Ha mindenképp ez a tervetek, valamelyikőtök diszkréten kérdezzen rá, mit gondol erről.

2020. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Abban mi a meglepetés, ha már ezen is előre stresszelne?
2020. jan. 25. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod, mit jelent a diszkrét szó?

Nem azt mondtam, hogy kérdezzétek meg, örülne-e egy hivatásosnak.

Lehet finoman puhatolózni is, hogy mit gondol róla.

2020. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, hogy tálaljátok a dolgot. Ha úgy, hogy "ne itt egy prosti mert lúzer vagy és sose dugsz" akkor sértő és megalázó. Ha úgy, hogy "nézd csak haver itt egy csaj azt akarjuk érezd jól magad" akkor jófej haveri gesztus.
2020. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jo ötlet. Ajándékoztam már én is ilyent havernak, tesonak. Nagyon örültek neki!!!
2020. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rohadtul tapintatlan, lekezelo es meg ha utalvanyt kapna, amivel o valaszthatna, az igen!
2020. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
soha nem használnék prostit, undorítóan koszos energia.
2020. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!