Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar engem egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem egy lány sem?

Figyelt kérdés

Akikkel ismerkedtem lányok mindegyikőjük más fiút választott. Szinte nekem esélyt sem adtak. Mindig a sokat beszélő, beképzelt fiút választottak helyettem.


Annyira rossz érzés hogy engem egy lány sem akar. És vannak olyan fiúk akikért meg több lány is odáig van.

Sokszor az ilyen lányok panaszkodnak hogy nem foglakozik vele, nem megbízható, megcsalja. De mégis ilyen fiúkat választanak.


2020. jan. 25. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ra jottel mar te is,h szar az elet
2020. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Van valami vonzo a 'rosszfiúkban' de a kedves, èrzelmes srácok sem indulnak hátránnyal, úgyhogy valószinűleg nem ezen bukik a dolog
2020. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de még én sem tudom miért van ez. Nagyon sok lánynak nem jön be ha egy srác nem a tipikus rosszfiú. Viszont ez nem a te veszteséged, hanem az övék. Biztos lesz majd olyan lány aki észreveszi az értékeidet, úgyhogy ne csüggedj ^-^
2020. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 StevenUp ***** válasza:
38%

Az hogy ilyen rinyagép vagy az taszítóbb mint a rossziús lét a többi srácnál...

Egy nőt mondj akinek kedvenc hobbija az hogy önbizalomhiányos fiú picsogását hallgassa egész nap és a fiú lelkét ápolja...

Kell a f**znak ilyen fiú

2020. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert a lányok nem szeretik az önbizalomhiányos, gátlásos, sajnálkozó pasikat..
2020. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tévedés. Nem a “rossz fiú” jön be, hanem akinek van önbizalma! Ennek ellentéte a sok “jó fiú”, aki meg amúgy a béka segge alatt van.
2020. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy az #5-ös leírta, mert a helyett, hogy próbálkoznál inkább picsogsz és önsajnáltatod magad. Inkább próbálkozz, nem fog egy lány sem letámadni, hogy ó kellesz nekem. Próbálkozz talán olyan lányokkal akinek nem egyszerre 20 pasi csapja a szelet.
2020. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem nők már a többsége, csak arra valók, hogy kiüríted belé és slussz. Kevés a feleségnek való köztük. Rengeteg ürítés után fedeztem fel egyet akibe belepiszkítani sem lehetett azonnal, és igazán megfogott.
2020. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!