Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A múltkor azt hiszem rajtakapo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltkor azt hiszem rajtakapott a szobatársam, mikor maszturáltam. Fiúk ti ezt hogy reagálnátok le? L20

Figyelt kérdés
Egy haver sráccal lakom együtt, és véletlen nyitva maradt az ajtó. A takaró alatt voltam nagyjából ruhában, de tiszta cink volt, mivel leült az ágyára és ott is maradt utána. Én egy pár perc múlva úgy csináltam, mintha felülnék, és azzal a mozdulattal felrántottam nadrágom. Nem jött szóba azóta, de tisztára ég a fejem :/

2020. jan. 25. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg rájött, hogy mit csináltál de nyugi, nincs ezzel gond.
2020. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem gondolatban 10 szer megdugott
2020. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Egészségedre! :) Ha pasi lennék örülnék ha legközelebb a segítsegem kérnéd és szexelnénk. A pasik így működnek ha egy atlagos v jobb nő masztizik... :)
2020. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

nem gáz az ilyen, az embereknek vannak szükségleteik

ha esetleg bejön neked, akkor lehet kapható lenne egy szexre is, ha te is benne lennél, meg ő sem foglalt

2020. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
Ha eddig nem gondolt rád - és nem homoszexuális-, akkor mostmár biztos.
2020. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én megkérdezném hogy ha engem nem, akkor most téged sem zavarna igaz?fap fap
2020. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon mozgott az ágy? Nagyokat sóhajtoztál közben? Miből bukhattál le?
2020. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ti komolyan ilyeneken idegeskedtek? :D

Bárcsak nekem lenne ilyen gondom. Nem vagyok nő, de na. xD

Igazából van fantázia a dologban...

2020. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy én vagyok nagyon lemaradva, de mi az a MASZTURÁLÁS??? És tényleg ciki, ha valaki rajtakap, hogy pont a takaró alatt maszturálok?
2020. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenre kétféleképpen lehet reagálni. Az egyik, hogy nem tetszik a lány és akkor nem zavarod. A másik, hogy tetszik és akkor maradsz ott, majd felajánlod hogy segítesz :)
2020. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!