Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A múltkor egy bevásárlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltkor egy bevásárlás során nagyon megnézett egy 40+os pasi aki ráadásul irtó helyes volt. Normális ha azóta rá gondolok és arra hogy milyen lenne tőlem jóval idősebbel a szex? 19/L

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normàlis, nyugi nincs ezzel semmi gond.
2019. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

EZt már elszalajtottad.

De ne azzal foglalkozz hogy más mit mond , ha neked tetszik akkor mindent bele.

2019. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem pont vele szeretném, mert az eléggé bánt hogy ott volt tőle két méterre a felesége és a gyereke... Ő meg konkrétan levette rólam a szemével a ruhámat. De egy szingli helyes 40+os pasival kipróbálnám😍
2019. máj. 29. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A negyvenesekkel a legjobb a szex.Ez saját tapasztalat19L.Privit nem kérek.
2019. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Normális, én 40- es pasiként a fiatal csajokhoz vonzódom,velük a legjobb a szex! 42F
2019. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális és én is megnézem milyen szexi csaj!
2019. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Persze, normális hogy kb. állatként működsz, és ha meglatsz egy férfit akkor már meg vagy őrülve azért hogy megdugjon. Az emberek többsége ilyen, de azért van egy pár normális közösség akik maradtak annál hogy érzelmileg is kapcsolódnak a másikra, és nem csak a primitív ösztöneiket elégítik ki.

Bocs, véletlen a nyáladzásotok közepette pár értelmes mondatot is írtam, inkább pontozzatok le, maradjunk a fogyi szintnél: Juj dejo a pina huu de jó dugni valami jó szaftos punat huhu gáz ha azt képzelem el egész nap milyen szét dugni mindent meg leszopni mindent hehehehe

2019. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szexnek mi köze az érzelmeknek?Én is láttam egy nálam fiatalabb fiút akit elvittem volna,ha nem lenne párom.
2019. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbàlnàm egy közel 30 éves pasival, normàlis szerintem.

Van párom, szóval nem kell privát.

2019. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk! Próbáld ki!
2019. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!