Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is úgy tapasztaltátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy tapasztaltátok, hogy az érettebb nők általában jobban szeretik a nagy méretet?

Figyelt kérdés
Korombeli lányok sokszor szenvednek vele, alapos előjáték és óvatoskodás mellett is. Persze nem lehet teljesen objektív a mintám, de kíváncsi vagyok más megfigyelésére is.

2020. jan. 25. 20:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20

Pedig tévedsz. Egy nagyon szűk, fiatal lány is pár hónap alatt ki tud tágulni csupán attól, ha rendszeresen 20 centis vastag pénisszel dugják.

2020. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Értem, akkor a tankönyveim hazudtak, de egy random gyk felhasználó megmondta a tutit. Köszi, most sokkal okosabb lettem!
2020. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ja a tankönyvekből tájékozódsz? Azzal tényleg nem sokra mész e téren :)
2020. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván többre megyek valami névtelen netes oldalon mint a tankönyvekkel, ezt most már tudom neked köszönhetően. Ha valami bajod van, orvoshoz se menj semmiképpen, mert a gyk közössége mindent jobban tud mint az orvosok.
2020. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#20: Igen, a Kegel gyakorlatok jók, el lehet vele húzni a dolgot, de nem a végtelenségig!

És igen, ha puhább az izom szövet, ha nem olyan a szorítása, akkor igenis tágabb lesz.

Szerintem olvasd át újra azokat a tankönyveket! ;)

2020. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Engem nem tudsz meggyőzni a butaságodról, ellenben nem ártana ha időnként te is elolvasnál egy-egy szakkönyvet.
2020. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Bummer ***** válasza:
Hogy ti mit nyűglődtök egymáson, közben egyikőtöknek sincs 100%-ban igaza. :)
2020. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!