Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is sokszor tapasztaltátok,...

Ti is sokszor tapasztaltátok, hogy az emberek általában azt szeretik ha hallgatják őket?

Figyelt kérdés
Miért jó az nekik akkor is ha különösebben nem mondunk nekik semmit,csak hagyjuk őket beszélni.

2017. ápr. 12. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon jó , ha kibeszélhetünk magunkból mindent , és érezzük , hogy figyelnek ránk , és fontosak vagyunk talán a másik számára:)♥ én is imádom ha nem csak én hallgatok meg mást , hanem ők is engem.
2017. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem tartozok ebbe a többségbe. Számomra hallgatni arany :)

Ami nem is annyira baj csak akkor kínos a beszélgetés mikor a beszélgető partnerem is hasonló mentalitást követ :D

2017. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es jól megfogalmaztad, azzal nincs is gond ha meghallgatjuk a másikat,csak az jó ha odavissza müködik és a másik is fontosnak tart bennünket nem csak egy tárgynak akit előszed ha szükség van rá és nem mutat kellő tiszteletet a másik irányába.
2017. ápr. 12. 22:27
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: én is gyakrabban hallgatok,szivesen meg is hallgatok másokat,de néha már zavaró,mikor valakitől annyira nem lehet szóhoz jutni,mert csobogó patak módjára ömlik belőle a szó.
2017. ápr. 12. 22:29
 5/13 Alain Delon ***** válasza:
Vannak beszédesebb emberek és vannak kevésbé beszédesek. Ennyi.
2017. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok

nagyon igazad van! Ne legyen érdekbarátság semmiképp:) oda-vissza kell ezt!! :)

2017. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten szeretnek beszélni az emberek,olykor idegenek is és néha olyasmiket elmondanak amit furcsállok,hogy így megnyílnak előttem.

-Mondjuk én alapjáraton szeretem a normális embereket akiknek nem lételemük a gonoszkodás - a másik ember "furkálása".


Aki őszinte azzal nincs semmi gáz,még ha nem is "szent" az illető...

N\40

2017. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es hozzászóló: velem is az a helyzet,hogy sokan megnyilnak,beszélnek végihallgattam már egy-két nagyon tanulságos élettörténetet is amiből sokat épültem.Csak nem tudom miért van az,hogy annyira megnyilnak velem szemben az emberek,pedig zárkózottabb vagyok.Ez nem is zavar,de az már igen ha valaki csak arra akar használni,hogy meghallgassam és ebből rendszert csinál.Azt is tapsztaltam már,hogy hivatalos helyen is a velem kb. egykorú alkalmazott és a kezelő orvosom is elég lazán vislekedik(amugy mindent jól elvégeznek).Betekintést engednek a hangulatukba.Pl.az orvosom elmondta miért nem csinál meg egy adott kezelést aznap,mivel valaki jól kiidegelte,igy inkább egy másik vizsgálatot végzett el.Nem tudom mivel váltom ki ezt a közvetlenséget.Néha zavaró,mert ugy veszem észre az orvosom más pácienseivel bár laza, de nem ennyire.
2017. ápr. 12. 22:58
 9/13 anonim ***** válasza:
egy fiú azért szeretett belém, és utána üldözött évekig a szerelmével, mert jól tudok hallgatni (illetve nem hagyott szóhoz jutni). a legcsodálatosabb embernek tart, holott nem tud rólam semmit, hiszen nem is kérdezett rólam soha semmit, és nem is hagyta, hogy bármit elmondjak magamról.
2017. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen. Az emberek imádnak magukról beszélni. De egy kapcsolat akkor jó, akkor leszel szimpatikus a másik félnek is, ha kb hasonló szinten nyíltok meg egymásnak


Bővebben: Első benyomás c. könyv, enkóron fent van.

Olvasásához windjview, telón meg bármilyen djvu olvasó

2017. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!