Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tini- és fiatal, főleg elhanya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini- és fiatal, főleg elhanyagolt lányok: mennyire tudtok elképzelni szexkapcsolatot idősebb (30+) srácokkal? Tapasztalatszerzés céljából bele tudnátok menni egy hasonlóba? 39/F

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 22:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De az is benne van a pakliban, hogy ha ilyen okos gyerek vagy, akkor neked nem is itt kéne osztanod az észt, ráadásul téged is pofán vernek alkalmanként a nagy eszed miatt, nem? :) Na, tipli!
2020. jan. 26. 23:36
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont a lényeget nem értetted ki belőle. Azt, hogy nem azt várják "hogy legyen kalandja és tapasztalata" hanem egy megfelelő férfire vágynak akiben meg tudnak bízni. Az meg általában nem a GyK-n lovagias segítségét felajánló vadidegen szokott lenni aki van olyan "rendes" hogy meg akarja őket dugni. Ha csak ezen múlna akkor már dugnának, gondolod a környezetükben nem lenne senki aki szintén ilyen "lovagias"?
2020. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem sok levelet kaptál tőlük, látom. Én igen, relax.
2020. jan. 26. 23:44
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem senki nem ver engen pofán, a nagy eszem miatt,meg amúgy sem nagyon,😉 és qurvára nem gyerek vagyok már.

Ahogy te sem,hiába írod a 39/F-re,hogy srác. 😀

Szóval tudom mire hajtanak, az ilyen életképtelen szexhiányos fosok mint pl te is.

Kam tapasztalatszerzés. 🙄😂

Valld be, a kutyának nem kellesz, és így próbálod elérni, hogy ne a kolbászt kelljen cibalnod egész nap. 🤭

Na és most van tipli, te srác 😀

2020. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
El tudok, már volt is hasonlóm :)
2020. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Látom hülye is vagy, nem minden 77%-os válaszoló, vagyok én! 😂

Vagyunk páran

2020. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Sajnos tévedsz, de erről hiába is próbálnálak meggyőzni, igaz? :) Most jól elb.tad a fórumot a hülyeségeddel, de megvolt a napi győzelmed, ez is valami. Arra pl elfelejtettél gondolni hogy pont a korom miatt nem találkozom ilyen csajokkal és mivel ide tucatjával írnak, itt láttam megfelelőnek a helyet és az időt. De tőled függetlenül szerencsére van, aki írt, és ezt sajnos nem fogod tudni megokoskodni, te bajnok, te:)
2020. jan. 26. 23:51
 18/23 hagymástejfölöschips ***** válasza:
60%
Hát, személyszerint én mindig az idősebb korosztály felé kacsingattam - eddig a max. +10-12 év az, ami nekem belefért korosztályügyileg. Amit tettem nem tapasztalatszerzés céljából, vagy kíváncsiságból tettem, hanem engem egyszerűen az érett férfiak vonzanak. Nekem egy szex, attól lesz szeretkezés vagy d**ás, hogy egy igazi, real férfi a partnerem benne. Tudom, mindig vannak kivételek a fiatalok terén.. De én nem kockáztatok. 23L
2020. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez tényleg el van tévedve, ki akarja meghekkelni a "románcot" 😳

Kérdések, válaszok, erről szól az oldal!

Qurjatok ahogy jól esik, rád is rád fér! 👍

2020. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi cimbi, biztos találsz 1 kétségbeesett naiv tinit, akin majd tudsz végre lihegni! 😏😀😀


F

2020. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!