Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányként milyen idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként milyen idősebb férfival szexelni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és szívesen kipróbálnám egy 35-45-ös korosztállyal. Nektek mi a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Megéri? :)
2020. jan. 7. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Párom 33. Vele isteni. Volt kalandom 40+os férfivel, ő viszont nem volt jó. 2 percig bírta, minden egyes menetnél. Amúgy figyelmes volt, jól nyalt, de megdugni nem igazán tudott. Összességében ha olyat találsz, aki jó a szexben, akkor nagyon jó.

22N

2020. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Kétesélyes! Attól függ kit fogsz ki. Lehet nagyon jô és lehet pocsék is!
2020. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

Egy olyan jól karbantartott férfit,mint én nehéz kifogni.

35 felett sörhas az már alap,elégtelen minőségű higiénia és még sorolhatnám...

Én rendszeresen járok edzőterembe és nem úgy öltözködök,mint egy hajléktalan.

35F

2020. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Emberfuggo. Van aki nagyon jo az agyban, van aki hiaba 40es,nem jo a szex vele. Kinezetre ahogy irtak: az atlagnak minimum van egy kis pocakja, nincs jo kondiban. Engem mondjuk nem zavar sot izgat ha eg pasi nem szalkas hanem atlagosabb testalkatu/kicsit vaskosabb (de nem a nagy has!). Parom 34, vele nagyon jo a szex bar mivel nem edz, van hogy elfarad. Volt mar 45 ev koruli partnerem is, na vele nem volt olyan jo es a farka sem volt kokemeny (amit a fiatalabbaknal megszoktam). De ez is valtozo. Szoval teljesen attol fugg ki az illeto, mennyi tapasztalata volt, milyen a szexualis kulturaja, a kondija etc. Kortol fuggetlenul mindig ezek szamitanak

23L

2020. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Írj mesélek 🙂
2020. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

ahogy írják, emberfüggő, amivel azért lehet számolni az a tapasztalat, és mint minden idősebb ember, ő is inkább a minőségi szexre akar majd menni, a fiatalok "minél több annál jobb" elvével ellentétben, ami lehet egy felüdülés lesz számodra, ha eddig még csak ilyennel volt dolgod.


de attól még nem biztos, hogy jobbak.


ugyanúgy a női oldalt, egy tapasztalt nő lehet többet tud és jobban tudja, de nem biztos, hogy jobb lesz vele, mint egy fiatal, tapasztalatlan bombázóval.

És most nem csak a feszességről és kitartásról beszélek.


Viszont egy dolog fontos, minél több az érzelem, annál jobb lesz a szex, és ez nem a kortól függ.

2020. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, pár évvel fölötte vagyok, de ha gondolod...? Beszélgessünk, fussunk össze és ha úgy alakul, akkor.... ;-)
2020. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kisördög1 ***** válasza:
100%
Pasifüggő, de általában nagyon értik a dolgukat, sokáig bírják és ha jól választasz akkor nem csak a "szokványos dolgokra" kaphatók.
2020. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jók. Csináld csak.
2020. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
3# Ezt kB úgy írtad mintha csak te sportolnál a világon és senki más 🤯! 40f
2020. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!