Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan hölgy, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hölgy, aki régebben hirdetett, illetve most is hirdet a Rosszlányokon, Beszámolók oldalon?

Figyelt kérdés

Az alapvető kérdésem az lenne, hogy előfordult már veletek, hogy olyan vendéget fogadtatok akivel élvezetes volt a szexuális együttlét? Aki iránt vonzalmat éreztetek, netalán még orgazmust is okozott számotokra?


Válaszaitok előre is köszönöm!



2020. jan. 27. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a prostik élvezik a szexet, legalább kétszer egy kuncsafttal: először amikor fizet, másodjára amikor végre befejezi és elhúz.
2020. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen oldalakon sose ..

Diszkréten kezeltem az ilyet .de ez már a múlt

2020. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Ui

Igen volt olyan akivel kellemes volt volt aki vonzó volt

De orgazmusom sose volt ... max akkor ha magamnak rá segítettem vagy ha ki akart nyalni akkor igen amúgy SOHA

2020. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem is tudom
2020. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetem alatt hirdettem, lakhatási és ösztöndíj kiegészítésnek. Most már állandó vendégköröm van.
2020. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!