Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogyan tapintható ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan tapintható ki a G-pont a párotoknál, mit éreztek olyankor amikor ott van a péniszetek, újjatok? Mi is az pontosan? Persze gondolom hölgy társaim az nagyon jó érzés lehet!

Figyelt kérdés

Lányok, hüvely által milyen gyakorisággal tudtok elélvezni? Csikló által könnyebb és jobb is, de hüvely által azt hogy éritek el?

28/N


2020. jan. 26. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Nekem hüvelyben sokkal jobb, popsiban is. Csiklóval olyan oké, jó, de dugjunk már kategória.


Felnyúlsz, és felfele elkezdesz hívogatni. Mutató és középső ujjal. kb ott van amennyire befér a kezed..n tapogasd ki, hogy merre a legjobb neked. Napi többször megyek el így. Az sámomra nem férfi, aki csak csikló által visz el.

2020. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 orton ***** válasza:
100%
nagyon mini bügyök, max ujjal érezni
2020. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha meg van ez a kis 'bütyök' megfelelő ingerléssel sikeresen el igy élvez el a nő? :D
2020. jan. 26. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Istenem... Nincs bügyök.. ha nagyon kell pisilni, azaz tele a húgyhólyagom és nyomja a másik oldalról, akkor még könnyebb.
2020. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Középső ujjad bedugod úgy,hogy a tenyered fölfelé néz. Finoman behajlítod,és húzod visszafelé.

Megérzed,hogy másmilyen a hüvelyfal tapintása és azon belül egy könnycsepp nagyságú sima tapintású folt. Max 7cm mélyen van a hüvelyszájtól mérve.

Fütyivel iszonyat nehéz pontosan megtalálni,és eléggé nehéz úgy ingerelni,hogy te is élvezd fizikailag.

Ha a nő természetes,full bush fazon,és egy kicsit teltek a nagyajkai,sanszosabb,hogy a férfi is kap elegendő ingert.

2020. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
A kedvencem, amikor valaki még csak nem is összekeveri az ujjat az "új"-jal, hanem még össze is mossa a kettőt. Most komolyan mit jelent az hogy újj? Te hosszú ú-val is ejted így, hogy úúújj?
2020. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 orton ***** válasza:
3# Nem nagyon volt rá példa. Én nyalásnál amúgy sem tudok még az ujjazásra is koncentrálni, nélküle könnyebben el tudom juttatni a csúcsra csikló orgazmussal, valamint ha bármelyik lánynak bedugtam az ujjam nyalásnál akkor már rögtön a farkam kérte. Én mondjuk eddig csak olyan lányokkal voltam, akiknek volt orgazmusuk dugás közben. Szóval számomra nincs nagy misztikum.
2020. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!