Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos/kisebb pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos/kisebb pénisszel milyen póz ajánlatos?

Figyelt kérdés
Szóval átlagos vagy kisebb pénisszel milyen pózokat érdemes kipróbálni ahol lehető legmélyebbre hatolhat a pénisz?

2020. jan. 27. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Az átlagos és a kisebb nem ugyanaz

Pl átlagos a 12-16cm-ig ezekkel bármelyik póz simán

.a kicsi 12 cm Alatti .. hát azon még lovagolni se lehet rendesen . Marad a hagyományos misszionárius.. Mert a többiét túl rövid egyszerűen kicsúszna ... vagy nem érné el azt a pontot ahol jó lenne...


26N

2020. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Az első válaszoló gondolom pasi, ha nem, az meg még szomorúbb. A kisebb sem csúszik ki, tapasztalat. Nálunk a pasinak kisebb van, és kb soha nem csúszik ki sehonnan. Misszionárius, kutya, lovagló, hátulról állva, ölbe szoktuk, ezeknél minden tökéletes. Szemből állva nem menne, de azt hiszem, túl fogjuk valahogy élni.
2020. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már kisebb, átlagos mérettel sose csúszott ki, és egy póz sem okozott nehézséget.
2020. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

nekem nagyobbal többször csúszott ki, mert túlbecsültem :D

20L

2020. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
1# nekem a kicsi mindig kicsuszott
2020. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A butuska kis egyes még írt is nekem ptrivátban, hogy ő bizony nem pasi... de így kiderült, hogy ő Felhőcske94, akiről pont kb. minden ittlévő tudja, hogy férfi, és nagy hantamester. :D Szóval ennyire lehet komolyan venni az itteni válaszokat és kérdéseket.
2020. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%

Jézusom

Rohadtul nem vagyok pasi te agyoniskolázott gyík

2020. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Felhőcske... ha nem is vagy pasi... akkor egy tapasztalatlan kislány vagy!
2020. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Felhőcske az egyik leghírhedtebb pasi itt...
2020. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Van elég tapasztalatom nyugi ...

Exemnek 12cm volt neki is sokszor ki csúszott

Az az alattival meg kész agyrém volt a szex...

Vagy én voltam a túl nedves... a lényeg h nekem a kicsi kúszik

A közepes nem ..

De ez nem jelenti azt h a kis méretű pasikkal nem lehet szexelni .. Mert van hozzájuk illő punci is .. én ezzel nem akartam senkit se bántani. De úgy látom, hogy sok itt a komplexusos emberke

2020. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!