Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány bizonyítékot kér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány bizonyítékot kér a méreteket illetően, miért sértődnek meg a fiúk?

Figyelt kérdés

Vagy csak szájhősködni tudnak a srácok?

A lányok sem hülyék ám :D



2020. jan. 27. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sértődik a fene! Szopja keményre és meglátja hogy mekkora!
2020. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Milyen biztosíték??? Majd meglátja élőben, az lesz a biztosíték :) Ettől ezzel a dumával még be tudsz gyűjteni egy csomó farokképet csak azt nem tudom minek kell az neked, amikor a neten egy csomót találsz jóval kisebb energiaráfordítással mint mások szivatása kamu kérdésekkel.
2020. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert aki 20 cm. nek mondja, a valóságban a közelében sincs. Konkrétan a17 centi csak 12 volt. Mind nagyobbnak hazudja.
2020. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Erre az esetre fenntartok egy mappàt, mérickélős videókkal. Természetesen igen, seggluktól is, ahogy itt gyk-n szokàs.
2020. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Blue-eyed ***** válasza:
Egyrészt kár kamuzni ilyen téren, úgyis kiderül élőben. Másrészt sokkal izgalmasabb, ha személyesen fedezed fel, hogy mekkora a pasinak aki megtetszett. Harmadrészt viszont ha mindkét fél nyitott egy szexkapcsolatra és ennyire fontos a nagy méret neked, akkor aki ezen besértődik az így járt. Van több ezer pasi, aki bármit megtesz hogy nőhöz jusson...más kérdés, hogy azokkal mennyire fogsz jól járni.
2020. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amikor szűz telenítettek elötte alig akarta elhinni a partnerem hogy 17 cm hosszú de amikor levettem az alsóm és keményre szopta 17,2 cm volt, mert lemértük.
2020. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

Sokat gondolkodtam,hogy válaszoljak-e a kérdésedre.

Most (amit már eleve burkoltan leírtál) kihagyom.

A maradék (remélem van annyi)10% azért pöccen be,ha bizonyítékot kérsz;mert úgy érzi: nem bízol a becsület szavakban,mitöbb: hazugnak véled őket. Mondjuk ki nyíltan:egy szexuális jellegű kapcsolat elképzelhetetlen bizalom nélkül.

Eleve kellemetlen ha egy nő a méretre hajt,de ha még nyilvánvalóan bizalmatlan is:az eléggé betesz a férfi önbizalmának. Tudniillik,a férfi önbizalom nem olyan mint a kalapméret(kialakul és úgy marad) hanem egy a tények tükrében változó tulajdonság. Ilyen hozzáállással a húsz centi is pillanatok alatt használhatatlan lesz pszichológiai alapon létrejött merevedési vagy ejaculatios zavar miatt.

2020. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most a lábméretről van szó vagy miről? WC-n voltam bocsi.

42-es ha ez érdekel.

Nekem is van vagy 18 centi. Nem érdekel ki mit mond rólam. Kellek vagy nem.

2020. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!