Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit sugall ha egy nő összejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit sugall ha egy nő összejön egy nála sokkal fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
27 évesen egy 21 éves, férfinak furcsa lenne mondani szóval legyen fiú. Ezt furcsának találnátok, elsősorban férfiak? Anyagi érdekek egyik fél részéről sincsenek, mindketten jól élnek.
2020. jan. 27. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
simán jó még
2020. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a hölgynek bejönnek az idõsebb pasik.
2020. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Azt h azt hiszi a lány h ha fiatalabb pasival jön össze, akk ő is olyan fiatal marad még.
2020. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
18 éves kortól férfi, jogilag is. Mi a problémád ezzel? Az lehet, hogy neked a fejed lágya 27 évesen nő be, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki ugyanilyen gyengeelméjű.
2020. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 : szerintem egy szóval nem írtam hogy érintett lennék a sztoriban, de azért gratulálok a személyeskedéshez ;)

Az meg szerintem édesmindegy, hogy jogilag mi hogy van, ez pont nem az a téma. Nem véletlenül írtam, hogy nem férfi.

2020. jan. 27. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Pl. hogy a pasi jobban szereti a komoly gondolkodású nőket, mint a barátnői által irányított, idétlenkedő-vihogó tiniket.
2020. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xKakashix ***** válasza:
100%

én 22 voltam mikor összejöttem nálam 10 évvel idősebb bnőmmel (már ex)

az egyik legjobb kapcsolatom volt, a távolság tette csak tönkre, de azóta is jóban vagyunk, ha úgy van talizunk stb.. nem tudom, hogy tudnám egyszerűen leírni, de sok nő keresi a fiatalabb srácokban az érettséget.. mivel a humor a fiatalabbaknál azért általában adott és az is elég fontos, de ha mellette érett is és kinéz valahogy az egy elég erős kombó tud lenni és ez megfogja a nőket, plusz ha kölcsönös a vonzalom azért a nőknek is elég imponáló ha bejönnek egy náluk sokkal fiatalabb pasinak

nagyjából ennyi, nem igazán kell túlgondolni a dolgot, bár azt hozzá teszem, hogy talán kevesebb nő menne bele komoly kapcsolatba, mint szexkapcsolatba, kivéve ha tényleg elég érettnek tart

2020. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cseppszi ***** válasza:
100%
azt a 6 év különbséget nem lehet sokkal fiatalabbnak jellemezni és várhatóan egy felelősségteljes tartós kapcsolat lesz belőle
2020. jan. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem 12 évvel idősebb nálam, 2011 óta vagyunk együtt. Sose foglalkoztam vele, hogy ez kinek mit sugall :)
2020. jan. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!