Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal férfiak, tetszene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, tetszene ilyen lány? Hasonlóan nézek ki.20L

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 28. 05:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2020. jan. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 StevenUp ***** válasza:
64%

Abszolút átlagos alkat és a lány is.

Semmi rosz nincs benne, az önbizalmaddat kellene csak feljebb tornázni semmi mást.

Ha a nőnek semmi önbizalma az ugyanúgy f**zriasztó mint a túlzottan egoista nő :)

Nem hinném hogy ha tényleg így nézel ki akkor komoly baj lenne az alakoddal élőben

2020. jan. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
86%

Életem legjobb orálját egy hasonló csajtól kaptam, ő is 20 most. Vicces lenne ha te lennél :D


Igen tetszene az ilyen

2020. jan. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 mooti ***** válasza:
80%

Semmi baj nincs az alakoddal. Nagyonis átlagos nő van a képen és nagyon sok pasinak az ilyen szépségek jönnek be, nem pedig az agyonplasztikàzott mű testű nők.

Az igaz lehet, hogy az önbizalmadat kellene növelni minden mád rendben van.

Erre a nudizmus nagyon is megfelelö. Elsöként otthon legyél textil mentesen amennyit csak tudsz és ha bele nézel a tükörbe, akkor próbáld elfogadni a testedet olyannak amilyen. Ha ez megtörténik azonnal szépbek fogod találni sajátmagadat, ami igaz is.

2020. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a képen nem Te vagy?
2020. jan. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
92%
Oszinten, nem igazan jon be. Nem tragikus de nem is jo.
2020. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 Lacc80 ***** válasza:
100%
Nem vadulok be tőle, de nem is ez a lényeg. Ha normális csaj, akkor ilyen külső is jó. Viszont, ha visszahúzódó vagy ne számíts a férfiak rohamára. Tudat alatt jelezni kell, hogy ilyesmire vágysz. Ha meg nem, akkor is tetszeni fogsz valakinek.
2020. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vadulok be tőle tok átlagos.

Viszont amiért nem próbálkoznak nálad az valszeg a kisugárzásod. Az öltözködésed és a viselkedésed. A nem bevadulason fodrász és smink és szexi ruha segíthet.

De ettől függetlenül nem rossz alapanyag!


34F

2020. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz... de ha valódi véleményt szeretnél, akk magadról mutass képet! :)
2020. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat, de nekem nem tetszik! Én ennél sokkal szebb nőket találtam ezidáig magam mellé (nyilván az én ízlésem szerint), és egy ilyen nőnél soha nem is próbálkoznék.
2020. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!