Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal férfiak, tetszene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, tetszene ilyen lány? Hasonlóan nézek ki.20L

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 28. 05:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
13%
A tested az nagyon jó lehet. De ilyen kicsi csúnya lógó mellekkel nem jössz be. Ekkora testhez sokkal nagyobb mellek illenének. Természetesen lógóak.
2020. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
82%

Nö vagyok, 23. Nekem hasonlò az alakom, bàr mellben különbözünk, nekem az nagyobb, viszont mint maga az alkat, nagyon is egyezik. Eleonte èn sem szerettem magam, nekiàlltam sportolni ès habàr mèg mindig van rajtam felesleg , de sokkal jobban èrzem magam ès azòta sokkal elfogadòbb vagyok magammal.


Nöi szemmel nèzve szerintem nagyon is tudnàl vàltoztatni magadon ha akarnàl. Elkezdve mondjuk egy jò fodràsszal, ès egy jó szemüveg kivàlasztàsàval. Ruhàkat is lehet olyat hordani ami kicsit “merèszebb”, mert igazuk van itt a fiúknak kicsit f* szriasztò amikor valaki semennyit nem ad magàra.


Egy kis alapozò, pirosìtò/bronzosìtò, egy szèp szemöldök, talàn még egy kis rùzs is belefèr ès teljesen megvàltoztatnàd magad.


Ha az a gondod hogy nem pròbàlkoznak nàlad... nos, ha tènylegesen konzervatìv stìlusod van legyünk nyìltak... nem is nagyon fognak, megèrzi àm azèrt a màsik nem, hogy kinèl esèlyesebb ès kinèl nem.


Összessègèben ha hajlandò lennèl magadon “dolgozni” picit szerintem sokat dobhatnàl magadon ès nagyobb önbizalmad lehetne , bar ezt most a fejedben kène eloször is eldöntened.

2020. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem rossz, nem rossz. Amivel esetleg javíthatnál a külsődön az a rendszeres mozgás, meg egy olyan fizura, ami megfelelő kompromisszum a kényelem és kinézet között. Mondjuk minden nap körbefuthatnád a háztömböt és már az is változtathatna valamicskét, a hajad meg lehetne kontyban, vagy kipróbálhatnád a frufrut vállig érő hajjal. Mindenesetre bárki bármit is mond, biztos aranyos lehetsz. Légy magabiztos!

18/F

2020. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
88%

Én tudnék egy ilyen lánnyal mit kezdeni :)

29F

2020. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon dugnám
2020. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó alak, kedvelem a fehér bőrű lányokat, de betehetted volna magadat is arc nélkül. Ennyiből senki nem jönne rá ki vagy.
2020. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Egynek jó
2020. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Jó csaj szívesen megdugnám
2020. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
26%

Fura az arca,lehet csak a szemcsi miatt.

A haja sem a legjobb.

Dagi de elmegy. Sok az anyajegy az gáz.

2020. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jo a lany. Szivesen szexelnek vele. Kivanatos. Bar a mosoly hinyzik rola. 34F
2020. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!