Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes kipróbálni a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni a szexet egy kis méretű férfival?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon mondja hogy 9 cm a mérete erektáltan de ez olyan kincs amivel annyira csúcsra tud majd juttatni engem mint egy nagy mérettel rendelkező sem, mert hogy van egy olyan technikája ezzel a kis méretével.

Nem nagyon esetem a pasi, de baromi kíváncsi vagyok mit tudna produkálni.. Érdemes kipróbálni?


2020. jan. 28. 09:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább fordítva szokott lenni, ha valaki nagyon az eseted, akkor el fogadod kis mérettel is. Csak azért lefeküdni egy olyannal, aki nem az eseted, hogy kipróbálj egy adott méretet, hát... Nem tudom. Én nem tenném.
2020. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Te olyen ribi fajta vagy?? Döntsd el magadról...
2020. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2. Ha egy jó szereti a szexet és kíváncsi természet akkor máris ribi?.... Pasik...
2020. jan. 28. 09:28
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Most egy próbát megér, nem? Mi történhet?

1. Megtapasztalod, hogy az ekkora méret nem neked való » egy tudással gazdagabb leszel.

2. Megtudod, hogy az ekkora mérettel is még teljesen rendben van a szex.

3. Dugsz egy olyat, mint még soha, és azzal a tudással leszel gazdagabb, hogy a jó technika milyen sokat jelent.


(Szívesen a pasinak.)

2020. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi vagy tényleg tud valamit, vagy nagyon elkeseredett. Azért azt, hogy valakinek 10 cm alatti, az illető nem nagyon szokta önszántából reklámozni. :D
2020. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5. Pedig nagyon büszke a méretére erre vagyok kíváncsi..
2020. jan. 28. 09:38
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy hülye szöveg, hogy “olyan kincs...”, máshogy nem tud felszedni senkit, ezért ezzel etet. :D
2020. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem ribi, hogy 9 centitől nagyobbra van szüksége.
2020. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg van közös Nő ismerősötök, próbáld kideríteni, hogy tényleg tud -e valamit, amit esetleg más nem.. Mert vagy valóban tud, vagy ez csak a "csajozós" duma része..

Én pl. leginkább anált "tanítok" lányoknak, de nem úgy veszem rá őket hogy hűűűhaaa, ebben mennyire jó vagyok, hanem szex közben felkeltem az érdeklődést, elérem azt, hogy Ők maguk legyenek kíváncsiak, vágyjanak a folytatásra, már aki egyáltalán picit is nyitott a témára.

2020. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

8# én nem is állítottam, hogy attól ribi valaki, hogy milyen méretre van szüksége.

De a kérdező megválaszolta; ő saját maga szerint nem ribi, ez a legfontosabb...

2020. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!