Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tapasztaltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Nőként azt tapasztalom, hogy a férfiak sokkal többször szeretik kapni az orális szexet, mint azt a nőknek viszonoznák.

2020. jan. 28. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem minden párom ugyanúgy viszonozta.
2020. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezt tapasztalta az egyik partnerem is mert amikor X-edik alkalommal nyaltam ki anélkül, hogy megkért volna csodálkozva megkérdezte, hogy én ezt élvezem e.
2020. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves Első Válaszoló!


Nem tudom mennyire volt komoly a válaszod, de mindenképpen vulgáris és megalázó a nőkre nézve. Ha még így is lenne, de szeretnél örömet okozni a nőnek, szerintem ez a probléma könnyen orvosolható egy közös fürdözéssel és akkor még sértődés sincs belőle...

2020. jan. 28. 21:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mert sok nő jobban szereti csak adni is.f
2020. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor az van hogy eddig többségében önző pötchöket fogtál ki, nem férfiakat. Amelyik csak kapni akar, de adni nem attól szabadulj meg, ne várj az ilyen figuráktól az életben sem túl sok odaadást, megértést.
2020. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem szeretem a nyalást:D de volt ski azt mondta neki az angyon hiányzik és akarná csinálni nekem. A többség el tudta fogadni
2020. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem is igénylik annyira, mint a férfiak.
2020. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Nekem kb konyorognom kell érte
2020. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a paromnak kifejezetten csikis amikor kenyeztetnem a nyelvemmel, ezert csak ujjal szoktam, mert altalaban rohoggorcsot kapunk mind a ketten amikor probalkozunk 😅 viszont o jobban is szereti ha ujjal csinalom, de azt mondta szereti ha csak o kenyeztethet.
2020. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem az orált adni mint kapni szval nincs ezzel gond.

L

2020. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!