Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire veszitek figyelembe a partner igényeit?

Figyelt kérdés

A párotoknak vagy fix partnernek mennyire veszitek figyelembe, hogy mit hogy szeret rajtatok?

Hogy milyen ruhát/fehérneműt, punci fazont, hajszínt, stb szeret rajtatok?



2020. jan. 29. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
En nagyon is figyelembe veszem!!! 😊 26/L
2020. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
figyelembe veszem, de ő is azt hogy vannak dolgok a miket nem szeretek
2020. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, hogy mit kér. Pl., ha azt kérné, hogy szőkéről festessem feketére a hajam, nem tenném meg, de viszont a kedvéért megnövesztettem hosszabbra. Fehérneműnél inkább a szexben kedvezek neki, mert a csini tangák olyankor jók, de a hétköznapokon nem szeretem hordani. Puncifazonban rugalmas vagyok. :)
2020. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld! :)
2020. jan. 29. 11:34
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Sok lány annyira öntelt, hogy azt hiszi, elég a teste, csak szét kell tenni a lábát, a többit csinálja a fiú, ő semmilyen örömszerző tevékenységgel nem tartozik a párjának.
2020. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: ez hogy jött ide? :D
2020. jan. 29. 11:41
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon
2020. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
5# nem tudom te esdig milyencsini babakkal voltal eddig akik ilyenek. De en ugy gondolom ennyit megtehetek a paromnak hogy azt veszek fel amit ő szeretne es úgy ahogyan ő szeretne!! Hozza teszem azt is nem videlkedem fadarabkent sem az ágyban!!! Es köszönöm az eddig privatokat akik csak annyit irnak ' na ja persze hát hogyne'. 1 es vagyok😉
2020. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen :)
2020. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelembe veszem, viszont nekem is van egy izlesem, egy kialakult stilusom amit nem szandekozok megvaltoztatni/feladni. Szerencse hogy amugy igenyesen csinosan oltozkodom, igy a parom nem igen mondott meg soha semmit h min valtoztassak. Csak megdicser ha kulonosen noiesen elegansan vagyok feloltozve. Mivel odafigyelek magamra, tudom hova mit illik felvenni, hogyan kell megjelenni igy ebbol nincs problema koztunk:) ha vele vagyok foleg igyekszem csinos lenni hogy meg buszkebben mutatkozzon velem:)
2020. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!