Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire láttok fantáziát a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire láttok fantáziát a gyorstüzelőség ilyen megközelítésében?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elterelődne a figyelem a kérdésem lényegéről leszögezném, hogy nem istenítem a gyorstüzelést, nem vagyok sem gyorstüzelő, sem önző.


Bizonyos szempontból lehet, lehetett előnye a gyorstüzelésnek, bár manapság már nehezebb ebbe belegondolni. Főként arra gondolok, hogy a teherbeeséshez nem feltétlen szükséges a nő orgazmusa (persze pl nekem jól esne ha a nő is elélvezne) és a szex azért energia igényes tevékenység és egyes időkben, amikor nem állt rendelkezésre sok élelemkészlet, akkor nem ártott beosztani az energiát, szóval ha a szaporodás szempontjából nézzük, akkor egy egy perces szexből is lehet utód.


A másik meg hogy a szex elég kiszolgáltatott tevékenység és nem mindig volt lehetőség egy zárható szobában hosszasan megélni az örömöket, hanem pl akár vadállatok felbukkanásának is ki volt téve a pár. Szóval ebből a szempontból nézve, megint nem biztos, hogy nagy hátrány a gyorstüzelőség.


Plusz akár még egy aszexuális párnak is kedvező lehet, ha gyorsan túlesnek a gyereknemzés procedúráján.


Persze a szexuális kultúra fejlődésével egyeseknél megnőtt mindkét fél élvezetének fontossága.



2020. jan. 30. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire
2020. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Téves megközelítés. Ha ez az elmélet igaz lenne, akkor a sertésnél nem tartana akár 30 percig is az orgazmus.

A szex az örömszerzésről szól, az élvezetekről - az egy dolog hogy az ember van annyira tudatos, hogy tudja ez biz' gyermeknemzéssel járhat együtt. Ami meg jó azt meg ki akarja élvezni rendesen az ember és nem csak 5 percig :)

2020. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag vannak lányok, akik kifejezetten izgulnak erre.... Kár hogy én nem találok ilyet.
2020. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cseppszi ***** válasza:
Hát ha a túlélés és az utód nemzés lenne kizúrólag a cél , akkor a "gyorstüzelés" (korai ejakuláció) az még akár előnyös is lehetne - DEeee ezen szerencsére már túljutottunk és mint a delfinek is mi is az örömszerzésért bújunk legtöbbször össze és nem az utód miatt - szóval itt meg már nem annyira előnyös ha még hozzá se kezdtün és máris vége van . . .
2022. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!