Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki nem bírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem bírja ha egy nő túl hangos aktus közbe? És mit csinál vele ilyenkor?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
én bírom de sajnos nem mindig lehet hangoskodni
2020. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom mondja h kuss
2020. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nagyon is bírom, ha nem lehet valamiért hangoskodni, a csajok harapják a kezüket, vagy a párnát 😁
2020. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én oda vagyok érte de a falon túl lakó szomszéd gyereket nem szeretnénk "megrontani", ezért visszafogjuk magunkat, barátnőm konkrétan azt kérte, hogy fogjam be a száját ha rázendít :)
2020. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Bugyit kell tömni a szájába
2020. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fordítottja jobban szokta zavarni az embereket - mármint ha a partnerük csak fekszik nyikkanás nélkül mint egy darab fa.

Ettől még nem kell egyből 8 oktávos falrengető áriát előadni orgazmuskor, de nyugodtan ki lehet engedni a hangot. Sőt szinte "kötelező" is jelezni ha jó valami, attól csak jobb lesz a szex, nagyobb az összhang :)

2020. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Sokkal izgatóbb a halk nyögés, sóhaj, szuszogás, lihegés.
2020. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!