Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legelső szex után mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső szex után mennyi idö után lehet újra csinálni?

Figyelt kérdés

Szoval a baratommal mar alakul a téma és én még szűz vagyok. Amm eszembe jutott, hogy fajni fog az elso utan is és mondtak is paran, hogy ez altalaban igy van, szoval az lenne a kerdesem, hogy a második alkalommal jobb várni kicsi, ha igen mennyit? \ha nem akkor miért nem? És mennyi idő\aktus utan fog elmúlnina fajdalom?

18L



2020. jan. 13. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
nem kell túlaggódni, akár már másnap is jöhet a következő menet. Én pl már aznap kértem a következőt :P
2020. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináljátok újra, mikor jól esik :) Amúgyis, nem mindenkinek fáj az első alkalom. Nekem csak pár másodpercig fájt, aztán elmúlt, de más nevében nem tudok beszélni. Lehet pici vérzés is, (bár ez sem mindenkinél van így), ezért hasznos lehet egy törülköző az ágyon.
2020. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Pont annyi időt várj a 2.-ra amennyi jólesik :) magyarra lefordítva: ez egyénfüggő, van aki csak másnap, van aki 1 óra, más 5 perc múlva fogja kívánni megint.

Ja és ne görcsölj rá, hogy fájni fog - mert ha rágörcsölsz, akkor tényleg fog (azért mert tudat alatt összeszorítod a hüvelyizomzatod és e miatt fájdalmas a behatolás). Az elején lesz egy nagyon enyhe feszülés, talán kis csípő érzés de utána baromi jó lesz (ha jó a partnered). Egészségetekre és használjatok gumit :)

2020. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én a helyedben még várnék a szexszel..
2020. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell várni. Nincs kőbe vésve. Majd érezni fogod, hogy készen állsz egy újabb menetre!
2020. jan. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kellemes dugást! :) Aztán majd mesélj milyen volt :)
2020. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb az első 9 alkalom fajt. De ez attól is fugg, ha nem vagy jól benedvesedve fajni fog. Utana szepen lassan rajossz, hogy hogy jó neked. Abhoz is sok idő kellett, bogy kjtapasztaljam, hogy hogy mozogjal hogy legyek, hogy orgazmjsom legyen.
2020. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!