Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok oldalon mennyiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok oldalon mennyiért szokott lenni egy alkalom átlagosan?

Figyelt kérdés

Én párszor volt még csak és egy olyan 20-ért volt (erotikus dominálnál) akkoriban, de valami olyat halottam hogy 10-15 szokott lenni és jól legomboltak. :D Meg halottam dominától hogy 25-ért vallaná, és nincs szex... Szerintem ez nettó lehúzás még a 20-as is kicsit sok így.

De lehet tévedek. Mi a tapasztalat? Átlag mennyit szoktak elkérni egy menetre? :D



2020. jan. 31. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Miért érzem úgy, hogy messze vagy még a 18-tól?
2020. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet nem ismered eléggé az erőt padawanom.:D 32/F
2020. jan. 31. 22:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A normál szex szokott 10-15 lenni, a BDSM már extra, simán legombolnak még rólad +5-10-et érte. Egy profi domina meg 30-nál fog kezdődni (még akkor is ha szexmentes). Amúgy meg a prosti annyit húz le rólad amennyit csak tud - nem szeretetből csinálja hanem a pénzedért :) Ezért kell telefonon jó előre mindent megbeszélni.
2020. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a választ. Szerintem levélbe fogom lezsírozni előtte velük, hogy ne kelljen vitázni telón és utána hívom csak majd fel őket. Igen én is olyan 10-15 érzek reálisnak. Bár bdsm nélkül számomra nem igazi a szex, csak ha szeretem a csajt nagyon. De mindegy régóta kiakarom próbálni rendszeresen milyen lenne ilyet csinálni.
2020. jan. 31. 22:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Levelezésre nincsenek berendezkedve - csak szólok...
2020. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A beszámolókon van azt hiszem. Állítólag az is nagyon jó oldal ilyesmire.
2020. jan. 31. 22:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem amúgy jobban, én úgy látom lehet írásban is lehet velük intézni az ilyesmit.
2020. jan. 31. 23:01
 8/13 anonim ***** válasza:
#3 hiába rendezl le mindent telefonon a helyszínen jó, ha a negyede megvalósul belőle :D Am én akihez járok az 20-ért vállalja az aktust és az "NFVSZ"-t ;)
2020. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Domina nem fog veled szexelni.


De ki az a életképtelen nyomorék aki fizetős nőkhöz jár? 😂

2020. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
"De ki az a életképtelen nyomorék aki fizetős nőkhöz jár?" - hát akinek kevés az ideje, kevés a pénze ahhoz hogy egy barátnőt tartson, akinek tele a hócipője az ál-erkölcsös nyivákolással - szóval akinek van egy kis esze.
2020. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!