Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti soha sem adnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti soha sem adnátok esélyt roma származású lánynak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Egy normális családból származó lányról van szó, a szülők is tisztességes munkából élnek és a lány jó tanuló, tovább is akar tanulni. A külsőt tekintve is teljesen normális, főleg az öltözködést tekintve. Ezek ellenére még mindig rengeteg előítéletet látok és kapok sokszor. Az ismerkedés is nehéz.

2020. jan. 31. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem, ha normális a lány akk miért ne?
2020. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Rossz korokbe mozogsz akkor, ha valaki normalis, es normalis emberek kozt mozog, elobb utobb talal baratokat, talan meg part is
2020. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már volt roma barátnőm. Komoly kapcsolat volt. És a házasságot a lány szülei ellenezték, mert roma fiút akartak a lányuk mellé!
2020. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Eltaláltad. Ha ennyire oké a csaj, akkor miért nem keres magának egy ugyanilyen roma pasit? Néhány csak-csak akad a cirka 400 ezerből...
2020. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem van aki igen sokan vagyunk sokfélék Nálam ha normális akkor simán adnék.
2020. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem romaként nem, és a gyerkeimnek sem szeretném. Hamarabb elfogadnám, ha külföldi lenne a párjuk, mintha roma. Ez már csak ilyen, sajnos, de sok a rossz tapasztalatom.
2020. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha tetszik, akkor minden további nélkül.
2020. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ezzel az a véleményem, hogy... Szögezzük le az elején, hogy nem vagyok rasszista. Egy gyorsétteremben dolgozok ahol sajnos a legtöbb roma nagyon problémás eset. Viszont van ritkán egy-egy normális. Becsületükre váljon, hogy az újévi köszöntés csak nekik jut eszükbe. Vannak roma kollégáim is. Köztük is van többféle. Van egy aki nagyon ügyesen dolgozik, de ha úgy van hű marad roma származásához. Sajnálom, de én ezt tapasztaltam. Azonban lehet, hogy éppen találasz egy olyan roma lányt, aki megfelel az elvárásaidnak.
2020. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én soha. Az indokom annyi, hogy egyáltalán nem tetszik a kreol bőr és a fekete szem, és ciki lenne számomra cigány származású nővel lenni.
2020. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem bejönnek a roma lányok.

26F

2020. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!