Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magyar férfiként hol és...

Magyar férfiként hol és hogyan tudnék egy roma lánnyal megismerkedni komoly párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek a roma Nők, de nem tudom, hol tudnék beszélgetni roma lányokkal, vagy akár kapcsolat kialakításának szándékával találkozni valakivel. Kicsit olyan elérhetetlennek tűnnek nekem. Szívesen beszélgetnék valakivel, aki által kicsit jobban megismerhetem a világukat. Ha esetleg lenne itt olyan roma származású lány, akinek lenne kedve beszélgetni, ő is bátran írjon rám, de bárki más is, aki tudja, hogy mi a megoldás arra, amit keresek.

2014. júl. 26. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy a franc vigye el őket vannak már mindenhol tehát nem értem a kérdést. putrik és nagyobb fémgyűjtemények körül még koncentráltan is. tegyél ki egy öntöttvas radiátort pl. és voálá.
2014. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keleten szerintem pár tízezerért feleséget is kapsz... Komolyra fordítva szerintem bárhol, igaz akik tartják a hagyományokat, meg normálisak, azok tudtommal annyira nem szeretik, ha a lányuk nem romával jár.
2014. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogsz eggyel sem komoly kapcsolatot fentartani,mert nem lehet.Nagyon kevés az olyan akivel lehet.Odamennél egyhez és nem visszautasít á nem,az neki kevés,elmond mindennek meg lejárat.Sokakat láttam már ilyen helyzetben.
2014. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cigány lányok többsége pénzéhes r.banc. Arra utaznak, hogy teherbe essenek, aztán te tartsd el őket. Ha valami nem tetszik nekik, akkor lejáratnak, ahogy az előző írta. Tesóm járt már pár cigány lánnyal, az egyik szakítás után pl. meg is verette. Aztán van a másik csoport, az úri cigányok, de ők meg nem keverednek.magyarokkal.
2014. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, korod? huszonéves roma barátnőm komoly kapcsolatra vágyik (borsod megyébe) Ha nem vagy 25 év felett írj és átirányítalak hozzá
2014. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!