Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz lányként fent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lányként fent lenni Tinderen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem olyan gáz mintha más pasijára nyomulnál.
2020. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Miett lenne gaz?
2020. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor, ha ott komoly kapcsolatot keres. Mekiben sem kér normális ember kristálypoharat...
2020. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Annyira mint bármelyik más netes társkeresőn. No para, van még pár tízezer nő aki fent van rajtuk. A szobába bezárkózva hiába várod a szőke herceget, így legalább ismerkedsz :)
2020. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 érdeklődő35 ***** válasza:
Megjegyzem, amellett, hogy szexkereső alkalmazás, van kedves ismerősöm aki párt talált ott, most már menyasszony.mint ahogy én itt a gyakorin ismertem meg a feleségem. Nem azt mondom hogy ez gyakori😃 lenne, de előfordul
2020. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogy fent vagy, sőt, arra használod, amire akarod.
2020. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem gáz. 30/F
2020. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexkereső alkalmazás, csak ezt terjesztik róla. Sokan pl csak szórakozásból nézik, mint én, hogy kik vannak a környéken. Lehet flörtölgetni, jókat csetelni random csajokkal. Vagy lehet igazi randikat is leszervezni, ez nem a tinderen, hanem rajtad múlik, hogy mit hozol ki belöle, a tinder csak segít, hogy megtaláld és elérd az adott személyt. Én úgy tekintek a tinderre, mint a korai időkben volt a facebook, mikor nem hírfolyam volt a fb, hanem csajok, fiúk voltak rajta, a likenak volt értéke, kommenteltünk, chateltünk mindenkivel. Na majdnem ilyen most a tinder.
2020. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én nem rég regisztráltam. És nem szex miatt. Arra ha kéne srác,akkor úgy is ugrana...

Nem vagyok cafka és társai,eddig két sráccal volt dolgom. Komolyat szeretnék,ha itt nem jön össze,akkor nem fog. Addig is jókat szórakozok.

2020. febr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#18 ez teljesen igaz!

Nyilvan vannak, akik csak szex miatt regisztraltak, es ezt nem is takargatjak, viszont azert eleg sok emberrel lehet normalisan ismerkedni, beszelgetni. Sok orszagban ez egy "alap" alkalmazas, es nem azonnal az jon le az embereknek, hogyha valaki fent van Tinderen, akkor az csak dugni akar.

Amikor Budapesten voltam, szorakozasbol toltottem le en is, es jo nehany ott tartozkodo kuldoldivel elkezdtem beszelgetni, tobben segitseget kertek, mit nezzenek meg, milyen kajakat probaljanak ki. :D

Magyarok kozott mondjuk nagyobb aranyban akadnak, akik azzal inditanak, hogy lefekudnenek veled (tapasztalatom szerint legalabbis), viszont ott a lehetoseg, hogy nem irsz nekik vissza vagy unmatchelsz.

2020. febr. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!