Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen megkérdezte tőlem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen megkérdezte tőlem a csaj, hogy miért vagyok Tinderen. Ha rávágom hogy szexkapcsolatban is benne vagyok akkor elcseszném?

Figyelt kérdés

Állítólag sok férfi azzal nyit hogy szexkapcsolatot/egyéjszakást keres.

A nő kérdezte meg tőlem hogy miért vagyok Tinderen.

Ha leírom hogy szexkapcsolatban is benne vagyok,akkor elijeszteném ezzel vagy csak írjam hogy ismerkedem aztán majd kialakul?



2020. jan. 26. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg legyél vele őszinte? X"D

21/L

2020. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mindegy mit mondasz, mert egy komoly csaj sincs sehol sem. Sírnak hogy így nem jó meg úgy nem jó, de változtatni egyik sem akar.
2020. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha őszintén megmondod neki mit akarsz, ne hitegesd vagy verd át a lányt!
2020. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél öszinte bakker ha elijeszted igy jártál de nem lesz belöle szenvedes meg sértödés.
2020. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is csak arról van szó, hogy légy őszinte.

Neked megvan, hogy mit akarsz. Ha ő nem arra hajt, semmi értelme egymás idejét pazarolni.

2020. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Tegnap direkt fel regeltettem a párom, meg énnis felregeltem.

Én 15 perc alatt kaptam 22 kedvelést.

Ö máig 1et se.

Vicces ez a Tinder dolog.

A nők válogatnak mint a bugyis fiókban, a palik meg kb minden nőt megdugnának.

Azt írd amit akarsz. Ha dugni akarsz, akkor azt.

Ne hülyísd a csajt.

2020. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bummer ***** válasza:
77%

Elárulok egy titkot.

Egy nőről nem onnan fogod tudni, hogy akar vagy se egy éjszakást, vagy valamilyen szexkapcsolatot.

Ha egy nőnek az arcába tolod direktbe mit akarsz, tuti el fog hajtani még akkor is ha álom pasi vagy.

Ha jó a szöveged (az ő vágyai, igénye szempontjából) és tetszik neki az összkép, a beszélgetés(ek) alatt meg tudod hogy "szex vagy keksz" lesz.

2020. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább legyél őszinte, akkor legalább nem csapsz be másokat. Ha független vagy akkor ne döntsd el előre mi lesz, vágj bele és majd elválik.
2020. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy azt akarod mondani,ami a csajnak bejön,és nem azt,amit te akarsz,amit te szeretnél.

Ez olyan szánalmas b+!

Nincs saját gondolatod,saját elképzelésed?

Mond azt amit akarsz,ne amit szerinted ő akar hallani,hogy meg tudd fektetni!!

A Tinderen meg kb olyan esélyed van normális nőt találni,mint szénakazalban tűt!

Persze majd mindjárt jön valaki,aki elmeséli,hogy ő,meg az ismerősei onnan nősültek!!

2020. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!