Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert erdekli ennyire ogy mas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdekli ennyire ogy mas nezze mindig, amikor szeretkezunk? Nem fog megvaltozni soha mar?

Figyelt kérdés

7 honapja vagyunk egyutt en 28 eves vagyok, o pedig 35 tehat nem vagyunk mar gyerekek

Nagyon sokszor keri hogy nezze mas az egyuttletunket altalaban ferfi, az elejen bele mentem azt hittem hogy 1-2szer beeri es utana hanyagoljuk a dolgot

De nem, mert azota meg jobban keri, azt erzem hogyha ketten vagyunk egyutt mar nem elvezi mert neki mindig kell erre egy ember

Most mar engem ez zavar, el is mondtam neki de nem mond ra semmit sem

Azt nem engedi hogy mas hozzam erjen ebbol gondolnam hogy szeret de akkor meg is mi ez nala ? Most mar csak igy lehet majd vele szeretkezni mert neki mindig kell egy ember aki nezi ? Nem birom ezt tovabb mar ugy erzem bele orulok pedig csak 7 honapja vagyunk egyutt


2020. febr. 1. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ez a fétise. Ha téged zavar, meg kell beszélni,vagy ha nem megy leállítani. Nekem is volt ilyen barátom.L.
2020. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ez a fétise. Ez az ami nagyon durván felizgatja. Neki is kellene egy kis megértést tanúsítani az irányodba, pláne 35 évesen. Olykor-olykor beleférhetnek a szexuális életbe olyan dolgok, amik nem nevezhetőek hétköznapinak, mint pl. ez.

Hol van így az intimitás?

A mindennapokban hogyan bánik veled?

2020. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez később sem lesz jobb! Vagy beletörődsz vagy cseréld le a pasit!
2020. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen marad. Keress mást, ha ez nem felel meg neked!
2020. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nézöt/nézöket ö szervezi, vagy neked kell? Milyen nemüek?
2020. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5! Oda van írva a kérdésben, hogy általában férfi!
2020. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon beteges

Nem hiszem h ez fog változni

2020. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!