Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazudnád, a partnerednek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudnád, a partnerednek hogy jó a szex?

Figyelt kérdés

Leginkább 20-30 év közötti lányok véleményére lennék kíváncsi.


A legutóbbi egyéjszakás kalandom "bevallotta", hogy nem volt orgazmusa, állítása szerint nem volt még neki senkivel sem. Ettől függetlenül benne lett volna egy kapcsolatban.


Felmerült bennem, hogy az épp aktuális párjaimmal is megeshetett ez, legyen szó többszörös egyéjszakásról vagy barátnőről, akivel hosszabb ideig együtt voltam. Hogy kompromisszumot kötöttek az ágyban a kapcsolatért, figyelemért, szerelemért, törődésért. Pénzem nincs, hogy esetleg amiatt lettek volna velem... :D


Tehát ez mennyire tűnik reálisnak? Együtt lenni, összejárni valakivel, akivel nincs kielégülés?


27/f



2020. febr. 1. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ilyenben soha nem hazudtam és nem is tenném. Mindkét félnek jobb, ha működik a kommunikáció, és valóban örömet okoznak egymásnak a felek. Szóval nem hazudni kell, meg megjátszani az orgazmust, hanem kommunikálni arról, hogy kinek mi a jó.


22L

2020. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Persze. Mi értelme ámítani magamat és őt is?


Ha nem vilt élvezetes, elmondom hogyan lehet az, így ő is úgy áll hozzá legközelebb.


Egy éjszakásnál meg nem nagy 5x5, hogy a lánynak nincs orgazmusa. Sok kapcsolatban is ez a hejzet nem, hogy egy egyéjszakáson.


23l

2020. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem játszom meg az orgazmust, a pasi is látta hogy nem volt, így hazudni sem kellett. Nem is tenném. 22
2020. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Ezt nap mint nap megtesszük.

Ennyit ért a szexuális forradalom: puszta tapintatból tönkre vágjuk a magunk és a másik szexuális életét.

2020. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem hazudnám. De úgyse hinnéd el soha, hogy orgazmus nélkül is lehet nagyon jó a szex egy nőnek. Nem minden nő képes rá és nem mindig a férfi az oka. Én pl. agyalok szex közben is, nem tudom magam elengedni teljesen, így vagyok összerakva, hogy a kontrollt soha nem engedem el. Képtelen vagyok rá. Ettől még szexeltem őrületeset hidd el, nem is egyszer. És imádtam. És nem jobb híján voltam vele, igazából amíg nem volt netem, eszembe se jutott, hogy bármi hiányzik nekem a szexben. De mindegy, mert úgyse hiszed el, vannak ilyen férfiak.
2020. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Előfordulhat, hogy valakivel nem jó a szex, nagyon sok ember ilyenkor nem akarja megbántani a másikat és nem mondja meg direktben. Inkább kicsit "füllent" amikor a másik már tizedjére kérdezi meg ugyi jó volt-e.

Viszont jó és kielégítő szex nélkül nem működhet hosszabb távon egyetlen kapcsolat sem. Ergo aki ebben egy kapcsolatban hazudik, az tulajdonképpen saját magát sokkal jobban becsapja.

2020. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok nő hazudik erről, több nő izmerősöm is elmondta. De még a párjaiknak is. Főleg kezdődő kapcsolatban ahol nem akarják elszurni vagy megbantani a másikat, ilyeneket mondtak. Na meg sok Casanova hiszi magáról, hogy mekkora bika csak azért mert minden nőtől ezt hallotta. Már többször elmondták nők, hogy voltak ezzel vagy azzal a nagy nőcsábásszal mert híre van mekkorát teljesít aztán a vége az volt, hogy 3perc, pasi elment, nő meg nézett. Aztán jött a kérdés "na jó volt kicsim?" válasz "persze, szuper". Mert, hogy minek vitázzanak vele, több alkalom úgy sem lesz.


Szóval tudjuk, hogy itt mindenki tisztességes, sosem hazudik, sosem néz félre stb de azért az átlag populációban igenis hazudnak.

2020. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nrm
2020. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.


Nem tudom, hogy a hatos válasz mennyire reprezentatív a nőkre nézve, de én férfiként úgy gondolom, hogy a jó szex az, amikor felkerül az i-re a pont a nőnél is, ha nem is minden egyes alkalommal, de az esetek többségében igen.


Tehát nem lapos, unalmas, lagymatag, önző, három perces, nemtörődöm, izgalom és változatosság nélküli szexre gondoltam, az evidens, hogy nem jó, hanem konkrétan az orgazmus hiányáról, amitől szerintem kerek egésszé válik a dolog a nő számára is.

2020. febr. 1. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!