Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány akivel jártok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány akivel jártok és szerettek, házasságig nem szeretne szexelni, akkor ezt el tudnátok fogadni vagy inkább hagynátok?

Figyelt kérdés

Kort,nemet írjátok :)

Mindkét nem véleményére kíváncsi vagyok.



2020. febr. 1. 14:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Én inkább hagynám!

Nem élünk már a középkorban! És ha a házasságkötés után derülne ki, hogy szexuálisan nem illünk össze akkor mit csinálunk? Elválunk, nyitott házasságban mindketten félre kefélünk vagy kielégítetlenül, boldogtalanul éljük le az életünket egymás mellett? Hülyeség! F.

2020. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Én olyan pasival nem is járnék,aki házasságig vár,vagy ha nagyon bejön,akkor másnap hozzámennék,aztán jöhet a szex.
2020. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen lány már nincs. De örülnék, mert nem nézne a környezetem hominak és tudnám, hogy nem kellene szexelnem egy lánnyal csak a kapcsolat fenntartása miatt.
2020. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Hagynám mert ha házasság után derülne ki hogy nem egyeznek a szexuális aktivitásunk akkor az tönkre is teheti a házasságot.
2020. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Én is hagynám. Bármennyire is tetszik az illető, a szexuális élet a kapcsolat nagyon fontos része, és ha nem passzolnak az igényeink, azon sajnos nem igazán lehet segíteni.
2020. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Andreij válasza:
65%
Várd meg amíg valaki elveszi feleségül !!!!
2020. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
En no vagyok, es ha a parom, akit szeretek kitalalta volna, tiszteletben tartanam, meg talan hizelgonek is talalnam az otletet. De ugy, ha csak a szex marad ki, petting es oral szex azert legyen, mert nem art megismerni egymast ilyen teren is.
2020. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Simán elfogadnám a helyzetet. (37F)
2020. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Cipőt sem veszek próba nélkül.
2020. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyon szeretném akkor elfogadnám
2020. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!