Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha egy nőnek kisbabája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy nőnek kisbabája van és szoptatja a gyerekét akkor attól a párja még szopogathatja a melleit szexuális célból mint előtte amikor még nem szoptatott a nő?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 09:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet. De ez tenyleg nőtől függ. Nekem elég érzékeny volt. Fájt ahogy szopta aztan mikor tenyleg elkezdett termelődni akkor fajt az egész meg kemény is volt mindig maszírozni kellett. Viszont nem minden esetben jön a tej nekem 3 óranként volt tejem aztan ha tovabb aludt a baba mint kellett volna akkor folyt... rossz volt. De ha pl etetes utan egy órával probalkoztam fejni vagy a ferjem játszott vele akkor nekem nem jött semmi. Szerintem ez is egyén függő.
2020. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Szép emlékeim vannak a témában,a feleségemnek még két évvel szülés után is volt teje! Gyógyszert kellett szednie hogy elapadjon,egyébként kismellű.

Neki és nekem is jó időszak volt szexuális téren,őrjítően szexi amikor dugás közben spontán elkezd folyni az anyatej😛😛

2020. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Én nem csináltam, nehogy véletlenül is a felnőtt szájában élő baktérium flóra átkerüljön a kicsi még gyenge felkéazületlen szervezetébe.


Illetve feleségem is kellemetlenül érezte magát előttem, hogy folyik a teje

2020. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is dől a tej az asszonyból,de én nem szeretem az ízét.
2020. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

Igen,nincs ezzel semmi probléma.

A feleségem sokkal kívánósabb is volt egyébként.

2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!