Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy egy vékony 13 cmes méret nagyobb örömet tud okozni a nőknél, mint egy vastag 17-18 cmes szerszám?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nálam igen.

Nem csak a férfiaknak különböző a mérete odalent, de a nőknek is.


Csak nem az itteni kamusokból kell kiindulni akik azt mondják hogy 18-20 alatt nem éreznek semmit, és akkor nem lesz önértékelési problémátok.

2020. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Le fognak pontozni, de elmondom a frankót. Kis pénisszel is lehet nagy élvezetet okozni. De egy nagyobb pénisz már látványra is izgatóbb. És jön mellé az a kis feszítő érzés ami nagyon jó. Persze a túl nagy sem jó már. Tehát kicsivel is lehet szuperül dolgozni, de egy bizonyos szintig, szerintem a nagyobb jobb.
2020. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15/4.5 nekem és a legjobbnak tartották a nők az összes barátjuk után.
2020. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, az én csajomnak pl rövid a hüvelye. Ha nekem 20 centi lenne, a fele kinn lenne belőle.

Nincs hatalmas, de így se képes befogadni teljesen. Nekem ezzel nincs bajom, neki sem.

Szóval van akinek a rövid is jó, van akinek a hosszú sem feltétlen. De a vastagság azért érdekesebb téma. Senki se a vékonyakért van oda szerintem. Bár az is csak amíg arányos.

2020. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyeseknél igrn
2020. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!