Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire igénylitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire igénylitek a napi simogatást, ölelgetést, puszilgatást a szextől függetlenül?

Figyelt kérdés
Imádom csak úgy fogdosni a csajomat, de mintha nem értékelné kellőképpen ezt...

2020. febr. 2. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Néha igénylem, néha pedig nem.
2020. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En egyaltalan nem igenylem. Sokszor zavar is. De en ilyen csaladban nőttem fel, ami nem jó. Nem emlélszem, hogy anyukammal mikor öleltük meg egymást utoljára.

Sokszor ugy megölelném,de annyira nem szokas ez nalunk, hogy egyszerűen nem merem.

Az én szeretnyelvem az ajándekozás,szivesseg. Allandoan apró gesztuskkal,meglepikkem lepem meg a párom, csomoszor kitakaritom ala vagy fozok neki.

Mondta hogy o igenyelne tobb erintest, de tudja hogy szeretem es ez a legfontosabb szamara.

Probalom ezt a dolgot magamban meg ugyemgoldani hogy amint kicsit is erzem a keztetst arra hogy megcsokoljam vagy megoleljem rogton meg os teszem. Akar a konyhabol kirohanva vagy ejjel az almombol felkelve.

Nem vagyunk egyutt regota, fel eve csupan de fulik er a szaja amikor magamtol megysk oda megolelelni,megcsokolni. Mivel tenyleg nem gyakori, nagyon jol esik neko ha megtortenik.

2020. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!