Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kinek milyen méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kinek milyen méret kènyelmes illetve kényelmetlen? Hosszra és vastagságra is? Póztól függetlenül!

Figyelt kérdés
Mondjuk az alacsony lányoknál?! De nem alacsonyak is véleményezhetnek nyugodtan.
2018. szept. 24. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34-es derékbőség, 32-es hossz.
2018. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A hülyeségeket most hagyjuk. Mindenkinek más a kényelmes, illetve előhozakodtok azzal, hogy mennyire vagytok felizgatva, ha szeretitek az illetőt az sem baj ha nagy neki, de alapjáraton azt mondjátok nem jó a nagy és vastag!
2018. szept. 24. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Én 162 centi vagyok a páromnak 21 centi és tökéletes számomra.
2018. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én alacsony vagyok. Mikor még tapasztalatlan voltam volt egy fiú akinek elég nagy mérete volt ,és sehogy se ment belém. Pedig nedves voltam Több mint 5 centi volt vastagságra elmondása szerint.és 16,20 cm között lehetett neki.. A szex nem történt így meg.

Voltam kisebbel is, a kisebb farkúakkal is éreztem szex után,hogy fáj az alhasamnál, pedig szex közben egyáltalán nem fájt a behatolás. Nekik olyan 12,13 cm lehetett. Ami számít nekem inkább a vastagságuk..

A méret hosszra meg lényegtelen.

2018. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En 187cm magas vagyok es a baratom merete (16cm) tokeletes a szamomra
2018. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én 164 magas vagyok, az első alkalmam 17 évesen volt és az akkori barátomnak 18 centi volt, de az első sem fájt úgy igazán, a mostani baratom is ilyesmi körül van és nekem ez tökéletes,szoval ez nem felütetlenül magasságtól függ.
2018. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 he84 ***** válasza:
91%
Nálam a maximum 17 cm-es lehet, afelett már túl nagy.
2018. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
63%
168 cm vagyok.A páromnak 19cm hosszú és 5cm vastag.az első nagy fájt és tövig benem volt mert be voltunk rugva.most is fáj de nem annyira
2018. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Williamspear ***** válasza:

Gratula!

Ha egy kicsit is konyítanál az anatómiához akkor tudhatnád hogy a hülvely-méhszáj aránya mérete nem a magasságtól függ...

Sőt annak szűksége sem!

S így egy alacsony vékony hölgy is simán magába fogadhat egy termetes péniszt, de egy magas testes hölgynek is okozhat fájdalmat egy hasonló husáng!

2018. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 he84 ***** válasza:
Pontosan így van előttem válaszoló.
2018. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!