Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosti vagy pszichológus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Prosti vagy pszichológus?

Figyelt kérdés

Nagyon frusztrált vagyok már a szüzességem miatt. Egyszerűen nem érzem magam egyszinten azokkal akik már dugtak vagy volt/van barátnőjük. Ezt mondjuk korábbi osztálytársak már szóvá tették, de hálistennek már nem beszélek velük. Egyébként tudok beszélni lányokkal, próbálkoztam is sokszor, csak volt hogy ennek barátja volt, azzal nem úgy jött össze a randi, volt aki kihasználta az érzelmeimet és csak játszadozott velem. De sokan egyből lekoptattak. Úgy érzem ez a játszma nagyon nem fair férfi részről. Hiába mondják hogy fiatal vagyok ráérek, attól még a tények azok tények és telik az idő. Nem tudni meddig élünk, a klímaváltozásba, a közelgő III. Világháborúba, vagy a koronavírusba halunk-e bele. Nem akarok szüzen meghalni. A másik meg, hogy valljuk be nem olcsó a pszichológus (12ezer Ft az 50 perc) és lehet hogy 3-4 alkalomtól nem lenne változás a fejemben, a tény hogy szűz vagyok az megmarad. Dehát ide féléveket járnak az emberek amúgy is. Ha meg szexelek végre egy jót (nyílván prosti esetében csak az én részemről lenne jó) akkor hátha kicsit lazábban, nem ennyire görcsösen állok az ismerkedéshez és kicsit rámenősebb leszek, feloldódnak a gátlások. Mi a véleményetek erről? Sokat olvastam már hogy sok embernek prosti után nemsokkal lett barátnője, olyat viszont még nem hallottam hogy pszichológus után változott volna valami.

19F


2020. febr. 2. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Meghalni nem fogunk nyugi, semmi nem lesz azokból amiket leírtál.. xĐ De ha szeretnéd segítek neked nőt szerezni, amúgy hasonló cipőben jártam, 19/f vagyok... a piszchológus után ugyan úgy szűz maradsz,magadon kell változtatni.. legyél férfi.. írj rám ha segítsek
2020. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy BMW-t!
2020. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
1.Nyilván prosti esetében csak az én részemről lenne jó: nem, bármilyen nő esetében csak neked lenne jó. 2. Ha már óránként 15-20 ezret fizetsz egy nőnek akkor azzal ne beszélgess a hülyeségeidről amiken agyalsz. 3. 2es pont kibővítve, örömszerző lányhoz sem egyszer fogsz menni 4.Csak olyanhoz menj akinek van szöveges értékelése
2020. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy egy korábbi kérdésedben is leírtad... ne hagyd abba a terápiát!
2020. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked mindkettőre nagyon, nagyon szükséged van.
2020. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nevetséges, ez a hiszti, vergődés 19 éves létedre. Ilyen picsogással egy lánynál sem fogsz semmit elérni. Ha ezt az énedet mutatod egy prosti előtt, még az is el fog küldeni. Az a baj, hogy nem mondhatom azt, hogy -1 vagy! Mert olyan ember nincs, de ezzel a mentalitással hozzáállással egy nullához is kevés vagyok.
2020. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, és utána egy prosti.
2020. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval én 18 éves voltam amikor először lefeküdtem egy sráccal. Lyukas órám volt a gimiben és kimentem sétálni és amikor elhaladtam a gimihez közel lévő egyetem mellett, akkor nézett nagyon mélyen a szemembe ez a srác és aztán odajött hozzám és azt mondta hogy szeretne elhívni randizni. Na mindegy a vége az lett hogy lefeküdtünk az első találkozón. Előtte én is baromira szorongtam attól hogy még szűz vagyok és bár mindenki azt mondta hogy jajj jobb hogyha párkapcsolatban történik meg meg hogy úgy az igazi, azt kell mondjam hogy soha egy pillanatig sem bántam meg a döntésemet, még akkor sem ha utána már csak egyszer találkoztunk és nem alakult a történet túl szépen, és nyilván más egy random emberrel lefeküdni meg egy prostituálttal, mert egy prostituált mondjuk sokkal személytelenebb lehet de hogyha úgy érzed hogy neked maga ez a szüzesség kérdés nem annyira fontos olyan szempontból hogy kivel veszted el és úgy érzed hogy szerinted utána még hogyha nem is Életed legjobb szexuális élménye lesz akkor is fellazít majd annyira hogy ne az érződjön a kisugárzáson hogy rá vagy görcsölve a témára. Viszont emellett én a pszichológust is megpróbálnám mert ezek a szorongások valamiből eredhetnek vagy bármi tekintetében szóval lehet hogy megfelelési kényszered van, vagy kisebbségi komplexusod szóval érdemes lenne elindulni az önismeret útján szerintem ez olyasmi amit csak te érezhetsz hogy hogyan a legjobb neked én jártam terápiára és azt sem bántam meg szóval ajánlom neked mind a kettőt vagyis hát a prostituáltat csak akkor hogyha tényleg úgy érzed hogy ez segítene a további ismerkedésben és a belazulásban. A vesszők hiánya miatt elnézést kérek telefonra diktáltam fel.

20/L

2020. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösd össze, a pszichológusok kétharmada, akiket ismerek, nagyon jó csaj. Kérdezz rá, nem oldható-e meg a terápia részeként.
2020. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!