Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pszichológus tud segíteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus tud segíteni, hogy végre el tudjam veszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek a cikkek nagyon tanulságosak, annyi minden szóról szóra igaz bennük. 22 éves lány vagyok történetem az, hogy 15 éves koromig boldog kiegyensúlyozott ember voltam, voltak barátaim, mindenben benne voltam, majd amikor középiskolás lettem az életem pokollá változott. Kiközösítettek, bántalmaztak, megalázott a férfi tesi tanárom, rengeteg öngyilkos gondolatom volt, úgy éreztem ezt nem tudom túlélni. A többiek discoba jártak, ismerkedtek én meg itthon sírtam, hogy miért maradok ki ebből. 100 kilós lány voltam, a többieket körbe rajongták, én nekem meg vissza se köszöntek, sose kezdeményeztem, nem lett volna értelme, mert úgyis azt mondták volna, hogy nem vagy az esetem. 18 éves koromban iskolát váltottam, felnőttek közé jártam, nagyon jó csapat volt. Majd 19 évesen lefogytam 50 kilóra és sokan elkezdtek udvarolni, én ezt nem tudtam feldolgozni,hogyha csak ennyi kell ehhez az egészhez, akkor miért nem hamarabb tettem meg és nem kellett volna ezt a sok szart átélnem. Látszólag megoldott mindent, de 20 évesen elballagtam és utána ugyanúgy nem találtam a helyemet, nem tudtam ismerkedni. Szerelmes lettem egy tipikus nagyképű faszba, mert a kisugárzása nagy biztonságot adott+hatalma van, mivel örökké ott lesz a lelkemben az a kiközösített kislány. Először csak barátkozni mertem, és utána elkezdtem utalgatni, hogy tetszik nekem és ekkor jött a bökkenő, hogy ő nem érzi irántam. Facebookról értesültem róla, hogy van barátnője és az akkora pofon volt, hogy úgy éreztem ebbe belehalok. A személyiségtípusom ESFJ, a gondoskodó, túlzottan érzékeny és depresszióra hajlamos vagyok. Még soha nem is csókolóztam.



2019. júl. 3. 00:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ki fogom egészíteni a sztorit kommentben, hogy teljes legyen a kép.
2019. júl. 3. 00:14
 2/18 Apivorous ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így alakult eddig az életed. Szerintem tudna segíteni szakember, próbáld meg, nem veszíthesz semmit.

Ne az legyen a célod, hogy abban segítsen, hogy a szüzességedet tudd elveszíteni.. inkább abban, hogy el tudd magad fogadni és megnyugvást, békét tudj érezni amivel együtt fog majd járni az is, hogy találkozol egy olyannal, akivel megérdemlitek majd egymást:)

Nem szeretnék rádmozdulni, így látatlan főképp nem, de ha van kedved ismerkedni, írj nyugodtan..én se vagyok teljesen problémamentes, de új, értékes embereket mint amilyennek téged is gondollak- szívesen ismerek meg. INFP-T vagyok.

2019. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom, hogy ilyen nehéz dolgokon mentél keresztül, mint a kiközösítés.

Ettől még nem maradtál le semmiről, nagyon fiatal vagy! Azért, mert a fiatalok egy jelentős része felelőtlen és olyan dolgokat csinálnak, amiknek nincs mindig jó vége, nem jelenti azt, hogy ez a követendő. Tombolnak a tiniknél a hormonok, és kiélik a vágyaikat, önmagában ez nem feltétlen jó. Az sem mindegy, kivel jönnek össze, ha egyáltalán összejönnek és úgy élik ki a vágyaikat. Az első élmény eléggé meghatározó lehet. Akinek 20 évesen párkapcsolata van, egyáltalán nem biztos, hogy 25 évesen ugyanazzal az emberrel lesz.

Szóval valóban nem árt eljutni egy érettségi szintre, és a problémákat is helyre tenni, feldolgozni, és mondjuk 18 éves kor felett elkezdeni komolyabban keresni a komoly kapcsolatot, de erre a fiatalok jelentős része nem érett. Mennyivel jobb, ha valaki elválik arra a korra, amikor neked még nem volt szexuális kapcsolatod? De ettől még persze remélem, helyre sikerül hozni a problémáidat, és ha nem is a fő céllal, hogy elveszítsd végre, de megtalálod a boldogságot.

2019. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Sose szabad feladni mert nemtudhatod mi következik utána :)
2019. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Én szívesen segítek a szüzességed elvesztésében. Béla bácsi/90
2019. júl. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Esetleg tudnék segíteni.

Ha írsz privátban megbeszélhetjük hogy mire vágysz.

2019. júl. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 StevenUp ***** válasza:

Félelmetesen hasonlít a történeted egy lány ismerősöm történetére...

Most így kora reggel elgondolkodtam hogy nem e te vagy az

2019. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Döbbenetes sztori! Ha tudok segítek! És nem nem arra gondolok hogy a szüzesség elvételében.. Nekem pasi ként ugyan így megvolt a kiközösítésem csupán azért mert fogyatékossággal élek, pedig tanultam mint az állat vagy linkeskedtem, mindegy volt, ismerkedésre meg gondolni sem gondolhattam. Talán arcra nem vagyok olyan bűn ronda de utána is gyakran éreztették velem hogy markánsabb pasit képzel el a csaj vagy magasabbat stb.. Érdekes mód amikor elvégeztem az egyetemet utána előkerültek ilyen régi nő ismerőseim mert akkor már dolgoztam is.. Azért írtam csak le hogy te lefogytál és rögtön megjelentek, nálam meg akkor jelentek meg amikor munkát találtam, vagy később mikor látták a facen hogy erre és arra utazgattam.. A család basrátok tudnak sokat segíteni, a rendszer az nem, csak arra vigyázz nem tudom a depresszió miatt kell-e valami gyógyszert szedned de én óvatos lennék velük, fél Magyarország nyugtatókon él és ez valakinek nagyon jó..
2019. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy részén én is átmentem ennek, így átérzem a helyzetet. Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan. 28L
2019. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

[link]

"Nem azért, mert nem akarnak és nem is azért, mert nem tudnak. Ez ennél sokkal összetettebb."

"Egyszerűen a közeledés esik nehezükre, az, hogy intim kapcsolatot alakítsanak ki egy másik emberrel."

"Ez pont olyan téma, mint a homoszexualitás. Mármint abból a szempontból, hogy viccelődsz vele, talán le is nézed az ilyen embereket, aztán 10-20 haverod közül egyet tutira érint, csak nem beszél róla."

2019. júl. 3. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!