Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogyan reagálnátok ha a párotok. (? ) 19L

Figyelt kérdés
Szóval ha egy hónapja már együtt lennétek a lány (jelen esetben én) nem szeretne még tényleges szexuális kapcsolatot, mert Szűz viszont szeretnék örömet okozni és óvatosan bele kezdeni ebbe. Ha esetleg egyik meghittebb pillanatunkban elkezdeném őt ott simogatni és csak "játszadozni" egymással? Nektek jól esne vagy inkább máshogy próbáljam?

2020. febr. 2. 21:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy miattam vár ezzel az egésszel
2020. febr. 2. 21:38
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát én tuti hogy... Hmmm... Ez nehéz kérdés mert például jó leshet neki ha jót akarsz neki de rosszul is esne mert teljesen feltüzelnéd és tudja hogy nem teheti még be...

Viszont ha leszopod amíg elmegy lehet nagyra értékelné. Remélem segítettem. Meg ha szeretnéd kérd meg hogy csak óvatosan nyalja csak a csiklód, neked is jó lesz :)

2020. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne egyből ott kezdj,előbb egy kis smaciás,simogatás,majd mehetsz lefelé. Viszont lehet hogy nem éri be annyival. Hajlandó lennél lecumizni,ha már a behatolás még nem fér bele?
2020. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem siettetném ,várnék amig nem ál rá készen
2020. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy jólesne, ez nem kérdés :) Úgyhogy csak bátran, szerezz örömet a párodnak, ha még várni szeretnél akkor alakítsd ki folyamatosan a bizalom légkörét, kézimunka, petting és majd akkor "minden" amikor úgy érzed készen állsz rá (s használjatok majd gumit).
2020. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Előjátéknak nem rossz (sőt, kell is), de 19 évesen már nem kellene itt megállni. Persze, ha a fokozatosság elvét vallod, akkor 1-2 alkalom belefér így, de utána jöjjön, aminek jönnie kell. :)
2020. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Jó lenne
2020. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Kinek ne esne jól?

Jó ötlet, h próbálod kicsit kiengesztelni.

2020. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 October15 ***** válasza:
93%

Iiiiiiiiiiigen én is hallottam már arról a pasiról aki nem élvezi ha egy 19 éves csaj játszik a farkával. [Meg nyilván viszont.].......... ja várj, nem. :D


Szerintem nem fog kétkézzel tiltakozni ellene. :D

2020. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Bocsanat, azert ennyire szuzen nehogy mar a szopas legyen a semmiseg.

Handjob vagy csiklohoz dorzsoles, barmi...

2020. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!