Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nők! Nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nők! Nektek mi a velemenyetek? Hogy reagalnatok parotok fele ezzel? 20/L

Figyelt kérdés

Tegnapi naprol van szo!

Tegnap kivantam paromat es ramasztam es tudattam vele hogy mit szeretnék... O elutasitott mert nincs kedve..1ora mulva megprobaltam megegyszer hatha kedve tamad..semmi valtozas.. 2oraval kesobb szinten megprobaltam es ugy tunt van kedve. 5 perc utan nyogte ki hogy semmi hangulata.. nyilvan rosszul esett es mivel 3x utasitott el igy nem probalkoztam tobbet. 10percel kesobb megszolal hogy en miert nem akarok vele szexelni, hogy miert nincs kedvem, mert biztos massal dugok.. en erre ideges lettem hogy wtf?? Mirol beszel ez a h..lye..

Hogy en nem kivanom meg mert biztos mast kivanok...

Egesz este ezzel b..sztatott, kotekedett nagy veszekedes lett belole es ebbe aludtam el..

Ti hogy kezeltetek volna ezt az ugyet? Mit mondtatok volna neki? Hogy beszeltetek volna meg? Tortent ilyen veletek mar?


2019. dec. 6. 10:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Én hagynál a fenébe. Hogyan kezdeményeztél? szexi ruha, és mondtad hogy kívánlak, megfogtad? Ezt nem értette? Van baj... :D Úgy mindennel.
2019. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Megjött neki.
2019. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen mennyi p.ö.csnek van barátnője.
2019. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem százas a pali!
2019. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Én sem szeretem ha rámmászik egy nő. Kiábrándító.

Várjon a sorára.

2019. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba az ilyet! Hallgass rám!
2019. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Imádnálak!
2019. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, hogy kb 2 hét után nekem kellett a lényegre törni... és elutasított.És szintén még én voltam a hibás, hogy ez nem így megy hogy gondolok egyett és azonnal minden... Női logikával arra jutottam, hogy kézimunkázhatott pont előtte és azért alakult így. (jobb esetben) XD
2019. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

8!

Lehetseges😃

Tobb mint 1 eve vagyunk egyutt!

2019. dec. 6. 11:49
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is utasítottam vissza szexet,de nem volt rámenős a hölgy. Masnap munkahelynél megvártam elmentünk vacsorázni,sétáltunk,beszélgettünk és utana olyat szeretkeztünk mint soha. Nekem akkor nagyon szar napom volt. Bocsánatot kértem.

Viszont amikor 3x mondja akkor tuti megteszem,ha ennyire hiánya van, akkor nincs mese.


Én szeri tem hagyd el, nárcisztikus, fogadjunk nem beszélhetsz

2019. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!