Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb férfiak (30+) csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak (30+) csak azért flörtölnek egyetemista lányokkal, h eldicsekedjenek vele másoknak, vagy mert tényleg bejön nekik a lány?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én azért mert tényleg tetszik, és nem beszélek róla senkinek,egy diszkrét egyetemista csajt keresek...37F
2020. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szert mert twtsuik
2020. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
100%
Miért flörtölnél valakivel aki nem tetszik? XD
2020. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

1.: Ki nem keres ilyet? :D :D


Kérdező:

Az normális férfiak olyan lányokkal kezdenek csak akik bejönnek. Tehát tetszenek. S van az a réteg akinek mindegy. Igen van olyan, de az nem a 30+ jól szituált réteg.

Én is úgy válogatok, hogy olyan legyen akit akarok látni a farkamon meztelenül. Értem?

42f

2020. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, csak mert sok olyan pasit hallani h csak azért kezd ki egy csajjal mert olyan "menő" h egyetemista.
2020. febr. 2. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Te hol hallasz ilyeneket?
2020. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is, de szerintem sokan akár komoly kapcsolatot is szeretnének, de még nem állnak készen a gyerekre, amit a 30+ nők egyre erősebben hajtanak. Amúgy szerintem egy 30 körüli férfi pont illik egy egyetemista korú lányhoz, szerintem átlag akkor komolyodnak meg annyira, mint az egyetemista lányok.
2020. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért flörtölnek velük mert fel akarják szedni őket - egészen pontosan megd...ni, nem a dicsekvés az elsődleges motivációjuk.
2020. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt már fiatal csaj és nem dicskedtem el senkinek.

CSak azért voltunk együtt mert bejöttünk egymásnak.

2020. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dicsekedni nem szeretnék senkivel, és csak mert egyetemista attól még nem fog bejönni. A személyisége is nagyon számít, és ha már képzettség hogy mit és hol tanul mert nagyon sokan elvileg egyetemisták de meg vannak kímélve mindentől így üres a kis fejük, az meg nekem nem tetszik.
2020. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!