Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők! (30 körüli,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők! (30 körüli, vagy afelett pár évvel) nektek bejönnek a fiatalabb fiúk? (kb 22-23 évesek)

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista vagyok,s nagyon sok idősebb nőt látok a csoporttársaimmal flörtölni (kb olyan 30 év körüliek)

Nekem is volt már dolgom majdnem 30 éves nővel.

DE nem értem,azt hittem,hogy az érettebb nőknek már idősebb munkahellyel,saját lakhatással rendelkező férfi kell,de nem ezt látom.

MI lehet olyan vonzó nekik?Talán külső hogy sportosabbak,s jobban néz ki vagy mi?

Légyszi korotokat nemeteket írjátok ki!



2017. nov. 12. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 30 éves lányt leidősözöl, és még elvárod hogy terpesszen is neked?
2017. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
én is egy jót káromkodtam, hogy 32 évesen mióta vagyok idősebb :D
2017. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én pasi vagyok, de semmi nem ilyen, hogy mi kell valakinek. ezek spontán dőlnek el. a vonzalom az nem ilyen szabályos. nekem pl szinte minden korosztályból vannak nők akik vonzóak és vannak akik nem.
2017. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit fáj, hogy harminc körül már idősnek számítok. :D

Ezek után a kérdésre sem sikerült konentrálnom.

2017. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, idősebb (32) hölgyeim, én is 38 évesen "öreg farok" vagyok :D Az valóban igaz hogy szerintem a harmincas éveik elején simán lehet lánynak is akár nevezni de hogy idősebb:) Lehet hogy azért vannak az évfolyamtársaiddal a harmincas lányok mert valami másra vágynak mint amit a korosztályuk tud nekik adni
2017. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vonzottak a fiatalabb pasik
2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb nők? Vasárnap voltam 31, köszönöm szépen
2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Idősebb alatt azt értettem h nálam idősebbek :D

Bocsánat nem akartam senkit sem megsérteni! :)

2017. nov. 12. 21:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk pasi ként nem rosszindulatból élcelődtem veled jól jött ki. Megragadnám az alkalmat és kedves Captain J.Sparrow. hadd hívjam fel a figyelmed hogy azt írtam "öreg farok vagyok" tehát köszi a privit de pasi vagyok és nem "idősebb" nő sajnálom :D
2017. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

32 éves, kisgyerekes nőként inkább maradok a nálam kicsit idősebb páromnál.

Ha a tág ismerősi körömet nézem, az elvált, kiéhezett nők kavarnak fiatal egyedekkel. Gondolom bizonyítani akarják, hogy kelendőek.

2017. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!