Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos kinézettel és szolidab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézettel és szolidabb természettel sosem fogok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sokszor azt hallom hogy az ilyen fiúk senkinek nem kellenek.

Nem kell nekem nagyon szép lány, bővel elég ha "csak" átlagos, de szerethető legyen.

Eddig azt tapasztaltam hogy tényleg nem kellenek az ilyen fiúk a lányoknak. Amúgy magas vagyok ami elvileg előny, de nem vagyok nagyon izmos.


2020. febr. 3. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose.
2020. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Dehogynem
2020. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg itt kérdezősködsz biztosan nem. Menjél emberek közé!
2020. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyafogással nem fogsz barátnőt találni. A külső nem számít mert mindenkinek más tetszik, mindenki talál olyat akinek megfelel, az viszont hatalmas hátrány ha ilyen negatív önsajnáló energiákat sugárzol magadból.
2020. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az átlagos kinézeteddel van baj, s nem is a szolidabb természeteddel. Hanem többek között azzal, hogy picsogsz mint egy kisgyerek 0 önbizalommal és úgy indulsz "csatába" hogy már eleve feladtad a harcot és az ellenkező irányba futsz.

Próbálkozz-próbálkozz-próbálkozz, tanulj másoktól (nem szégyen) hogy csinálják, flörtölj, kommunikálj a lányokkal, ha nem kezdeményezel akkor sehova sem jutsz, magától egy nő sem fog "lerohanni".

2020. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De, lehet barátnőd!

Viszont önbizalomhiànyosan sosem lesz!

2020. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Mivel mindig csak itt nyafogsz, így érthető h nem találsz egy lányt sem. Csak sajnáltatod magad.
2020. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezen jót mosolyogtam. Ez így rendelésre megy. Mintha késve érkeznél a piacra. "Szépjónapotkívánok, kérem, kivjükvammég? Nembaj ha állott csakrohadtnelegyen. Nincs e? Csakazérmekisebbségi vok, mi?"


Nos, ilyen hozzáállással nem fogsz párt találni.

2020. febr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És mi az, hogy nem kell nagyon szép lány, elég ha csak átlagos? Mindenkinek más a szép. Olyat keress, aki tetszik neked. :/


Nem volt sok barátom, de mindegyikük szemében én voltam/vagyok a legszebb nő a világon. És nem azért, mert tényleg annyira szép lennék, hanem mert ebben nagyon sok más is benne van. Meg egyébként is, milyen csajozós duma az, hogy te figyi, igaz nem vagy szép, de azért tudnálak téged is szeretni, mert én ilyen megalkuvó vagyok. Nem tudom ki hogy van vele, de én minimum faképnél hagynám az ilyet, de lehet fel is pofoznám ha kicsit hevesebb lenne a vérmérsékletem.

2020. febr. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!